Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt már valakinek problémája...

Volt már valakinek problémája azzal, hogy a telefonja beázott?

Figyelt kérdés

2013. jan. 25. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Az első válaszoló egy fasz.

És én régen beleejtettem a Nokia 5130-asom a vízbe. Kivettem, szészedtük, megszáradt, összeraktuk és a mai napig működik.

Amúgy miért? :)

2013. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mr.Kütyü ***** válasza:
én meg beletettem a fürdő gatyámba a mobilt(samsung galaxy y) bele ugrottam a vízbe, 5-10 perc múlva nézem mi ez a nehéz a zsebemben? Hoppsz a mobilom:) 2 napig száradt, és még mai napig is teljesen jól működik:) nincs is nyoma:)
2013. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kunu lenke válasza:
Szia.Nekem is beleesett éjszakai horgászás alkalmával a tóba bekapcsolt állapotban és 3-4 órával később sikerült halkiemelővel kínkeservesen kiszednem 1 napon keresztül száradt szétszedve.Mikor úgy gondoltam kiszáradt akkor összeraktam és bekapcsoltam semmi gond nem volt vele!!Sőt egy bulin egy ismerőst bedobtak a medencébe telefonnal a zsebébe egy kis hajszárítózás után gond nélkül működött!!
2013. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Az első válaszoló egy fasz."


A linkelt kérdések 95 százaléka arról szól amit a kedves kérdező felvetett.

A véleményed tartsd meg magadnak vagy kérdezz privátban.

Valamint élhetsz a lehetőséggel hogy értékeld a választ.

2013. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#2 azért mert érdekel h kinek volt már ilyen baja

ebből szűrtem, hogy sok embernek

ezért gondolkozok a vízálló telóvételen :)

2013. jan. 29. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!