Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xpera u Szoftver frissítés?

Sony Xpera u Szoftver frissítés?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem felfrissítem 4.0.4-re a 2.3.7-es androidot.Valaki le tudná írni a menetét pontról pontra hogy ne tudjam elrontani??köszönöm szépen előre is.Valaki tapasztalt negatív élményeket frissítés után?

2013. jan. 25. 21:35
 1/5 Beviz Elek ***** válasza:
Gépre dugod a telót, pc companiont telepíted, magától kiírja hogy van frissítés, csinálod amit ír
2013. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a PC Companiont, SUS-al csináld. (Sony Update Service). A frissítés közben felajánlja a program az beállítások gyári értékre visszaállítását, élj vele. Máskölönben lehet nem fog tetszeni a végeredmény. A SUS mindent leír amit tudnod kell. U-ra vonatkozó tapasztalatokat nem tudok írni mivel P-m van, amit biztosan tudok, a frissítés menete ugyanaz.
2013. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eltudom valahogy rontani a frissítést úgy értem ha valami nem sikerül lesz baja a telefonomnak vagy nem lehet elrontani SUS-al csinálnám.
2013. jan. 26. 01:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Elrontani úgy tudod, ha a folyamat közben lehúzod a gépről. De akkor is újra próbálhatod.
2013. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem köszi
2013. jan. 26. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!