Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT 995 azaz Telenor...

Alcatel OT 995 azaz Telenor One Touch S-ről vélemények?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan szempontból jó kis telefont,ami jó fotókat készít ( élvezhető minőségű legyen),szép és nagy a képernyője,közösségi oldalak nézegetésére,skype-olni.

Egyszóval egy fiatal igényeit kielégítő telefon lenne?

Nem melóhoz kéne.


Azt írják,hogy kezdő okostelefon használóknak ajánlják,de nekem pl. ennél rosszabb a mostani mobilom,kevesebbet tud,és megvagyok elégedve a tudásával.Gondolom ez már többet tudna annál.Annyira nem lehet alap mobil,ha van elöl-hátul kamerája,5MP és vakus,valamint jó a procija.

Vélemények?

Volt már alcatel mobilom,és elégedett voltam vele.

Csak a márkája miatt ilyen olcsó?Vagy miért?


2013. jan. 27. 09:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezekről fogalmam sincs, szerintem igen. Azok nem GPU igényesek, és a GTA III-s hangyafociba belegondolva, az a GPU hibája volt, ugyanis miután eltűnt a kép, hang még mindig volt, és a processzor is dolgozott.
2013. jan. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
Nekem telenor ot S em van, nemrossz teló, szerintem az àràt mindenképp megéri. Nem nehéz megakasztani, de azért elviszi a komolyabb jàtékokat. Youtube, face meg a netezés, hàt ez nekem bejött. Kamera tényleg lehetne jibb
2013. jan. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

És szerintetek ha már jó sok képet megnéztem róla,akkor bizalommal megrendelhetem netshopban ( akkor 5000 Ft-os utalványt adnak ajándékba),ez így megérné.

Külsőre akkor már nem érhet meglepetés,nem?


Viszont arról ki mit tud,hogy állítólag van fehér színben is,az milyen? Elöl-hátul fehér,vagy csak egy gagyi hátlapot kap ami fehér?

2013. jan. 27. 10:12
 14/17 anonim ***** válasza:

asszem elől-hátul fehér

én úgy láttam

de sztem úgy elég ronda (mondjuk fiú vagyok, és azért)

feketében sztem szebb

2013. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Igen,én lány vagyok,nekem a fehér tetszene jobban :)


De a fekete is szép.

2013. jan. 27. 10:27
 16/17 A kérdező kommentje:
Egyébként akkor ez a Telenor One touch S,akkor egy az egyben az Alcatel OT 995?
2013. jan. 27. 11:24
 17/17 anonim ***** válasza:
igen, csak a telenoros, me a telenor saját néven adja ki
2013. jan. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!