Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile-hoz garanciális...

Abcde12345 kérdése:

T-mobile-hoz garanciális telefont vittünk be, és azt mondták h felküldik Pestre, és majd értesítenek hogy elkészült e. Ilyen sms-t kaptunk: Leadott készüléke átvehető a . T-mobile üzletben. Vajon megcsinálhatták?

Figyelt kérdés
Járt már így valaki? Kíváncsiak vagyunk hogy vajon csak visszakapjuk a telefont hibásan, vagy megcsinálták..
2013. jan. 27. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Akár fel is hívhatod.

Vagy átmész az ezotéria rovatba, a jósok biztosan meg tudják mondani neked.

2013. jan. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1: vasárnap szerinted kit hívjak?? :D Amúgy meg ma szeretném tudni hogy mi van, mert 150.000 Ft-os telefonról van szó, és holnap lehet hogy be sem tudok menni érte, mert külföldön leszek 10 napig, valószínüleg holnapi indulással.. magyarul nagyon kíváncsi vagyok
2013. jan. 27. 09:32
 3/5 anonim ***** válasza:

"1: vasárnap szerinted kit hívjak?? :D"


-Gondolom nem ma akartad átvenni. Akkor meg ráérsz holnap felhívni.


" Amúgy meg ma szeretném tudni hogy mi van, mert 150.000 Ft-os telefonról van szó, és holnap lehet hogy be sem tudok menni érte, mert külföldön leszek 10 napig, valószínűleg holnapi indulással.. magyarul nagyon kíváncsi vagyok"


-Akkor se tudjuk hogy a 150.000 Ft-os telefonod jó-e már.


-Ha ilyen utazós gondjaid vannak, írsz egy meghatalmazást valakinek aki a képviseletedben elmegy a telefonodért.

Lehet hogy azt fogják mondani hogy megcsinálták csak nem garanciába mert a meghibásodás nem rendeltetésszerű használat miatt következett be és fizetni kell.

Bármi megeshet, készülj a legrosszabbra.

2013. jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer t-s szervízzel jártam rosszul... Teló nem akart tölteni, volt rajta még gari, bevittem (kb már harmadjára vissza), értesítettek, bementem érte, azt mondták nem lehet javítani, mert beázott. Garit megvonták.. Később kiderült, ők forrasztottak rá rosszul valami ellenállást... Szóval még rosszabb lett a telefon mint amikor bevittem. Másik szervizes azt mondta ő még ilyen pocsék munkát nem látott. Már nem lehetett megjavítani. Nagyon szerettem azt a telefont. :/
2013. jan. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a 17. napon kaptam vissza a garanciális javításra leadott készülékemet, smsben értesítettek, viszont határidő volt az átvételre is. írjatok meghatalmazást ha 10 napra elmész és még nincs kész. 1430at azért megpróbálnám felhívni a helyedben.
2013. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!