Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Közfoglalkoztatási álláspályáz...

Közfoglalkoztatási álláspályázatnál értesítenek, ha nem én nyertem a pályázatot?

Figyelt kérdés
Voltam állásinterjún,kormánytisztviselőnek jelentkeztem, nagyon örűlnék ha felvennének. 2 hete voltam, azt mondták jó 2 hét és értesítenek. Ugye a versenyszférában ez nem mindig van így. Vajon az állami szférában ez mennyire jellemző,hogy "elfelejtenek" szólni? Én keressem fel őket?

2012. dec. 17. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez azért durva! Már kormánytiszviselői állásokat is közmunkásként felvett emberekkel, fillérekért akarnak betöltetni?


Amúgy biztosan értesítenek.

2012. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én múlt héten kedden voltam állásinterjún, azt mondták majd 2 hét múlva értesítenek... Csütörtökön már telefonáltak, hogy felvettek, ma megyek szerződést írni. Ha nem vesznek fel, akkor a postán feladott jelentkezésedet vissza fogják küldeni, nekem ezt mondták.
2012. dec. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én e-mailbe jelentkeztem. Melyik intézménybe jelentkeztél?
2012. dec. 17. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!