Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták az iphone 4-emet!...

Ellopták az iphone 4-emet! Valami tanácsot kaphatnék?

Figyelt kérdés
ellopták a telefonom,sok reményt nem fűzök hozzá,hogy meglesz de azért megpróbálok mindent megtenni az ügy érdekében hátha...tehát ha valaki járt már így és tud valami okosat mondani,azt megköszönném :)

2013. jan. 27. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
rendőrség.
2013. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Erre mégis milyen választ vársz? Szólítgasd a telefonod, hátha haza megy ?


Menj rendőrségre és nézz körül azokon a helyeken, ahol jártál...

2013. jan. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rendőrségen már jártam,de nem nagyon hiszem,hogy a legfőbb dolguk az én telefonom keresése,így más lehetőségek után is nézek!
2013. jan. 27. 11:55
 4/7 A kérdező kommentje:
nyilván voltam már rendőrségen,illetve pontosan tudom honnan és hogy lopták el,de nincs szükségem ilyen stílusú gúnyos megjegyzésekre. az icloud-ban be lehet mérni a telefont,csak mivel offline módban van,így nem ezért tettem fel úgy a kérdést,hogy ha tud valaki valami OKOSAT mondani,tehát,hogy kijátszani az offline mód-ot vagy valami akkor azt megköszönném.
2013. jan. 27. 12:02
 5/7 anonim ***** válasza:
kicsi az esély rá, menj vissza azokra a helyekre ahol voltál, hátha megtalálod , a rendőrség nem foglalkozik ilyesmikkel
2013. jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnos,tudom,hogy konkrétan ellopták nem elhagytam így az a telefon már nem lesz ott ahonnan ellopták...tényleg nem fűzök sok reményt hozzá,hogy valaha előkerül de azért próbálkozni lehet :)
2013. jan. 27. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a find my iPhone egy a barátok offline akkor kizárt hogy meglesz a telefon. Érdemes nézegetni néha azért, hátha hozzá nem értőnél van és nem lövi ki őket. Aztán ha netre megy a telefon akkor akár még elő is kerülhet.
2013. jan. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!