Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt valaki aki frissítette...

Van itt valaki aki frissítette már az Xperia sola telóját? H sikerült? Nem volt semmi probléma?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár tudom h lepontoznak, de azért leírom a tapasztalataimat:

-szar memóriakezelés, max, de tényleg nagyon max 2 appot tud memóriában tartani. Ezt még arra sem lehet fogni, hogy kevés a ram, mert pl. az iphone 4s -ben is 512 mb van, és abban kegyetlen jó a multitasking

-a telefon app rohadt lassú. Pl. ha hívnak, a telefon már rég csörög, de kell vagy 10mp mire betölti azt az appot, hogy elhúzhassam a csuszkát. A tárcsázóba ha lenyomsz egy számot, 2 mp után jelenik csak meg.

-a floating touch rohadt sok játékban be van kapcsolva, így nagyon sok játék játszhatatlan. És ezt ki sem lehet kapcsolni. Ilyen pl. a temple run, és a temple run 2.

-míg 2.3 alatt a gyors kamera funkció rohadt jó, 4.0 -nál rohadt szar. Min 30 mp mire lekészíti a képet, míg gb alatt ez 3 mp.

-a wifi valamivel érzéketlenebb

-ha telefon töltőn van, akkor a kijelző használhatatlan. Alig érzékel valamit. Ilyenkor a multitouch -ot messziről kerüld el.

Nem sokára (?) jön a .89 -es frissítés. Sokan imádkozunk istenhez, hogy ez javítsa a problémáinkat. Bár a sony -t ismerve, elég kicsi erre az esély.

2013. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) akk inkább nem frissítem ha nem éri meg!
2013. jan. 27. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsőtől szeretnék két kérdést...

1.) Csináltál hard resetet (Gyári beállítások visszaállítása) mielőtt telepítetted az ICS-t?


2.) Mennyi ideje van feltéve mert szerintem az is benne van a pakliban , hogy kicsit várni kell míg beáll a rendszer...


Bocsi az OFFÉRT , de gondoltam megkérdem...

2013. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
semmi baj :) mi az a hard reset h kell csinálni?
2013. jan. 29. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:
A hard reset a gyári visszaállítás. És igen csináltam. De ha megnézed, akkor ezeket a hibákat a mobilarenán, az xda -n, és a sony talk -on is össze gyűjtötték (igaz, nekem picivel több van). De a osn yezt egyszer már eljátszotta velem, mégpedig az xperia minimmel. Ott is jött az ICS hogy hű-há-hí, de az is fos volt. A telefon app ott is szar, a memóriakezelés ott is szar (jó, ezt fogjuk arra, hogy az ICS több memóriát használ), és a telefon nem volt képed HD videót szaggatás nélkül rögzíteni. Ezt, a kövi frissítésben, oylan nagyszerű módon javították, hogy a hangfelvételt stereo -ról, mono -ra állították. És ez nem csak a mini -nél volt.
2013. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!