Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék helyet felszabad...

Hogyan tudnék helyet felszabadítani? (Sony Xperia Ray ST18i)

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan kérdésem, hogy hogyan tudnék helyet felszabadítani a telefonmemóriából? Minden ami mozgatható átmásoltam SDre (közben még egy kérdés: vannak olyan játékok, programok, amiket nem enged átmásolni. ennek a miértjére is kiváncsi lennék. [ezalatt csak az általam telepített dolgokat értem csak :) ] van cleaner programom, üzeneteket is töröltem, program adatait, előzmények... mindent ami tudásomtól telik, megpróbáltam, de helyet nem nagyon tudtam felszabadítani... Hátha tud valaki erre valami ötletet :)


Előre is ezer hála és köszönet! :)



2013. jan. 28. 10:37
 1/1 |Orfeusz| ***** válasza:
Rootolt telefonon mindent át lehet mozgatni tudtommal. (Pl a Facebook nagy helyet foglal)
2013. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!