Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen rossz az akkumulát...

Miért ilyen rossz az akkumulátorom?

Figyelt kérdés
Xperia U m van..amikor megkaptam, mondták, hogy hagyjam a tölőn 16 óráig, de én 15,5 óra után leszedtem, azt hittem nem lehet belőle nagy gond. Már egy hónqpja megvan a telefon ,de egyre rosszabb az akksija. Pl. Most 100% on volt, amikor elmentem aludni, kilőttem mindent task killerrel, kikapcsoltam a wi-fit, az adatforgalmat ,levettem a fényerőt és mégis, mire felkeltem ,49%on volt.. Mit csináljak, hogy jobb legyen???

2013. jan. 28. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:

semmit nem tudsz vele csinálni,

esetleg majd a következő ,új akksi jobb lesz,

2013. jan. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 menta34 ***** válasza:
Nézd meg az akkumulátor használatot, hogy mire megy el az energia. A task killer akkor épp leállítja a programokat, de azok pár másodperc múlva simán újra beindulnak maguktól...
2013. jan. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Osynho ***** válasza:

Ha még garanciális, vidd vissza. A mai akksikat nem kell formázni.

A gond egyébként valószínűleg nem az akkumulátorral van, sokkal inkább szoftveres eredetű. A telefon nem megy alvó módba. Nézd meg a statisztikákat a beállításokban.

2013. jan. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Balázs88 ***** válasza:
55%

Sokat érthetett az illető hozzá XD

A litium ion és polymer akkumlátort nem is lehet kisütni! meg nem is kell,

úgy kell legelőször is tölteni mint ha 100. töltés lenne.


nevetséges hogy mennyien vannak még mindig tévhitben.

2013. jan. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
XD pedig a T-mobilos fazon mondta ,aki eladta a telót.
2013. jan. 28. 16:40
 6/6 Balázs88 ***** válasza:

[link]


Tessék olvasd el ezt a két oldalt.

Elküldheted a linket az eladónak XD ennyi erővel én is lehetnék eladó :D

2013. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!