Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy s advance...

A samsung galaxy s advance kijelzője védőfólia nélkül hamar karcolódik?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 12:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A t-mobil-ba rakták rá. De elcsunyította a kijelzőt
2013. febr. 2. 10:11
 12/15 anonim válasza:
Szerintem olyan fóliát vettél, amit én is. Matt lesz tőle a kijelző. Olyan, mintha lcd monitor lenne. Ez azért van, mert ujjlenyomatmentes fólia. s4-hez ez volt a gyári. Szerintem nem is lehet másikat kapni hozzá. Legalábbis a boltban nem volt. A másik, tényleg rontja a minőséget. Fólia nélkül sokkal szebb. Nekem is most szedte fel a zsebembe valami, és megöl az ideg, hogy nem találom a másik fóliát. Igaz, hogy a gorilla glass 3 jó meg minden, de én nem kockáztatok.
2013. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Gorilla Glass 3? Nem csak sima Gorilla Glass?
2013. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
igen-igen olyan matt fólia volt. de már vettem hozzá teljesen átlátszó fóliát és az tökéletes :)
2013. aug. 14. 23:13
 15/15 anonim ***** válasza:
hát igen, csak az a gond, hogy a teljesen átlátszó fólia igen maszatolódik... míg ha nem raksz rá, szerintem kevésbé. meg ha már Gorilla Glassos védelem van rajta, elvileg nem karcolódhatna... néztem videókat, igaz nem ehhez a típushoz, de azok is gorilla glassosok, és tapétavágó kés, meg mindenféle hegyes eszközzel sem tudták szándékosan megkarcolni, szóval nem hiszem, hogy alapesetbe bármilyen karcokat lehetne rá szerezni
2013. aug. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!