Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit vegyek iPhone vagy iPad?

Mit vegyek iPhone vagy iPad?

Figyelt kérdés
Már van egy iPhone 4-es telefonom, de nemtudom eldönteni, hogy inkább cseréljem le a telefonom és vegyek iphone 5-öt vagy iPad-et? Ti mit gondoltok, tudnátok segíteni?

2013. jan. 28. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mit szeretnél, mire van szükséged. Ezt mi nem dönthetjük el neked. Ha szeretnél egy jobb telefont, akkor iPhone. Ha szeretnél egy táblagépet a régebbi iPhone-odhoz akkor iPad. Attól függ mire használnád.
2013. jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is iPhone 4-em van, és nem tudom föfogni, miben lenne az j annyiban jobb, hogy annyi pénzt ki kellene érte adnom. Attól függ, melyikre van szükséged, ezek után lehet az iPad lenne az ésszerűbb döntés, az a kár, hogy a böngészője ugyanaz, mint az iPhone-é.


Nevertheless, brace yourelf, Hungarians are coming...

2013. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%

Nekem Iphone 4gs-em van, én fölösleges lecserélni ötre, ugyanaz a kettő. A bátyámnak van ötöse, és annyi a különbség köztük, hogy az ötösnek nagyobb a kijelzője pár centivel, és csúnyább a desing. A sok idióta mégis megveszi, de nem a minőségért adnak ki 200ezret, hanem a kibaxott almáért a hátlapon...

Ha van eszed nem cseréled le a négyest, inkább vegyél egy iPadet vagy egy jó tabletet, ha tényleg szükséged van rá, nem pedig divatból veszed.

2013. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egész családom apple termékeket használ nem divatozás céljából. Csak nem tudom eldönteni, hogy inkább iPad-et vegyek a suli, utazás stb. miatt, vagy inkább cseréljem le a régebbi iphonom egy újabb-ra, amit nem csak játékok+hívás+sms miatt használok, hanem sok más dolog miatt is.
2013. jan. 28. 17:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy anyanyelvi beszélőnek, mint nekem, simán érthető volt a kérdés. Csak mert az utolsó válaszod célját nem igazán értem.


Én úgy vagyok vele, hogy azt veszem meg, ami kell. Ha valami nem kell, nem veszem meg. Ha neked az iPad kell, szükséges, akkor vedd meg azt. A telefonról már többen is leírtuk, mit kell tudni, teljeen ugyanazt tudja, csak nagyobb és kevésbé szép.

2013. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszommal a félreértéseket szerettem volna ekerülni, hogy nehogy valaki azt higgye, hogy csak menőzni akarok vele :) Egyébként köszi a válaszokat!
2013. jan. 28. 17:21
 7/8 anonim ***** válasza:
én is inkább vennék iPad-et...nekem is i4-em van, és bőven megfelel, ha cserélném, elég lenne 4S is. esetleg a következő generációnál érné meg a csere, vagy az azutáni, ameddig támogatva van az i4 is, addig sztem elég. vegyél egy retinás iPad-et és kész :D
2013. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Multigod97 ***** válasza:
Igen, teljesen attól függ mire kell. Ha játszani, vagy internetezni szeretnél akk ipad, de ha hordozni vagy telefonálni, akkor iphone. Ui.: + az iPad előnye, hogy 128GB-os verzióban annyi filmet tárolhatsz amennyit akarsz
2013. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!