Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg Optimus L7 / Nokia Lumia...

Lg Optimus L7 / Nokia Lumia 800 / Sony Xperia J. Melyik telefont érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 14:47
 1/3 anonim válasza:
Ezt a kérdést én is kiírhattam volna, ugyanis pont ugyanebben a 3 telefonban gondolkodom én is. Bár a J-t sorolom a legalsónak ha rangsorolni kéne. Igazából azt kell eldöntened, hogy windows phone vagy android. Szóval szerintem Lumia vagy Optimus. Legalábbis az én véleményem szerint.
2013. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lumiáról sok rosszat olvastam, nehezen kezelhető, legtöbb alkalmazásért fizetni kell, nem úgy mint az androidnál. A nokia részemről kiesett. De ami biztos, hogy LG vagy a Sony jöhet számításba, tetszik, hogy négyszögletűek, csak nem tudom melyik éri meg jobban, 65nél többet nem akarok költeni telefonra.
2013. jan. 31. 17:18
 3/3 IstvanGTA válasza:
Szerintem Lumia 800 mert azt mondtak hogy akarmilen operacios rendszernel gyorsabb a Windows Phone es nekem is Windows Phonos telefonom van es meg vagyok vele elegedve .
2013. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!