Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 60ezer ft-ért milyen telefont...

60ezer ft-ért milyen telefont választanátok?

Figyelt kérdés

Nekem most a "nyerő" a Samsung Galaxy S Advance. Viszont a formája annyira nem tetszik. Jelenleg egy Samsung Galaxy Mini 2-m van, de nincs benne vaku, ami nagyon hiányzik belőle.

Javasolnátok ebben az árfekvésben jó telefont?


2013. jan. 14. 22:52
 1/7 Berti_92 ***** válasza:

Az S Advance nagy riválisa a ZTE Grand X.

Ne robbantsunk ki ősvitát azzal h melyik a jobb, kb ugyanazt tudja mindkettő, kevés különbség van köztük.

Ha kicsit lehet 60 fölé menni keress olcsón Sony Xperia P-t, vagy LG L9-et.

Ez a 4 telefon van egy mezőnyben, mind kicsit másabb mint a többi, kinek mi a fontos.

Illetve HTC től a Desire X van még errefelé.

Ha küldöldről is tudsz rendelni, onnan akár még olcsóbb és jobb Huaweit is találsz, illetve egy olcsóbb Motorola RAZR-t is nézhetsz, de ez már macera, inkább maradj az előbbi 5 gyártó valamelyik középmodelljénél.

2013. jan. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nokia Lumia 800 / 710 / 610 ? WP-sek , nekem nagyon tetszik(tapasztalat, 710-em van), hamarosan jön rá a 7.8-as frissítés is .:D
2013. jan. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 magicka99 válasza:
Minden képpen valamijen Sony-t hidd el 60-ból kijön egy olyan amit nem fogsz megbánni(Pl.:Sony Xperia U,vagy Sony Xperia Sola.)
2013. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Berti_92 ***** válasza:
Az U, pláne a Sola is eltörpül egy S Advance-hoz mérten, ezért írtam a fent említett öt készüléket.
2013. jan. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem mindegyiket. A sony meg az lg nekem túl szögletes (lány vagyok), htc-t, nokiát nem szeretnék, utóbbiban csalódtam, igaz az egy c5-03 volt. Elgondolkodtam a zte-n, majdnem az mellett döntöttem, a formája pl jobban tetszik, mint az s-nek, viszont elolvastam a mobilaréna tesztjét, és az alapján nem igazán tartom jobbnak, mint az s-t. Így marad az s sztem. A formájával majd,megbarátkozom.
2013. jan. 16. 08:30
 6/7 Berti_92 ***** válasza:

Azt nem tudtam h kinek lesz a teló :)

És Te tudod, neked mi a fontosabb, én végül ZTE-t vettem még asszem október végén, nem bántam meg.

Már a mobilarénások pont h az egekig disérték a ZTE-t, majdnem különösen ajánlotta kapott (amit eddig ha 5ször adtak :D)

2013. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, ajánlottat kapott, de a kijelzőjét, kameráját, hangszóróját nem igazán dícsérte. Az Advance-ről jobbakat írt ezeknél.

Na, van egy kis időm még, gyűjtöm rá a pénzt, addig meg hátha kiadnak egy esetleg kisebb telefont ilyen tulajdonsággal. :)

2013. jan. 16. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!