Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilnak van jobb...

Melyik mobilnak van jobb kamerája? Nokia N8 / LG Optimus G

Figyelt kérdés

Fotózás szempontjabol erdekelne a kerdes! A mobilarena.com osszehasonlitasa alapjan szerintem az n8 meg mindig a legjobb, de ott alvanyrol keszitik a kepet! Ill van e valami mas tipus, amit ajanlanatok?


Leci olyan kommenteket ne,hogy vegyel inkabb fenykepezogepet... :-)



2013. jan. 30. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
nokia 808 pw jobb az n8 nál. Videóra meg a lumia 920 valamint éjszakai fotóra is. De összességében ha kamera szerintem a 808 a nyerő!
2013. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenkeppen telefonnal akarsz fotozni, akkor Nokia 808 PureView, vagy Lumia 920. Ha viszont az is fontos hogy ertelmes OS legyen rajta, akkor SGS3/Note2/iPhone5.
2013. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az SGS3/Note2/iPhone5 mobilhoz kepest igen is jo kepeket csinal. De itt a mobilarena teszteje, ha nekem nem hiszel: [link] (Vannak tesztkepek is.)

Es ha szerinted az Android nem ertelmes OS, akkor az ezer eves N8-on futo Symbian miert lenne az?...

2013. jan. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert nagyon jól van optimalizálva és nem kell neki 4 magos erőmű, hogy normálisan működjön! Igaz, gyakran még a 4 magos droidok is jobban szaggatnak, mint nagymamám a tésztát!

Családban van SGS3, nekem meg N8!

Internetezéskor az oldalak betöltése 1-2 mp-el gyorsabb az SGS3-on! 4 magos proci ennyit bír, szemben a 680MHz-essel. Optimalizálás! Fényképekben, videóban, navigációban viszont köröket verek a droid csodára!

Pont leszarom, hogy 1-2 mp-el később jutok friss hírekhez!

2013. febr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan így van ahogy az utolsó írja. nekem c7 van ami kb ugyanaz mint az n8 kivéve a kamera és a hdmi. Ingyen offline navi ami nagyon jó. Gyors, nem fagy, stabil. Ami kell program megvan erre is, ok nem csillivilli, de mindent tud amit kell. Minőségileg jobb a nokia a samutól, nem 4 magos, csak 680as a proci? És? 37programot futtattam max rajta egyszerre és nem szaggatott be, nem fagyott ki! És ezek közt volt wifin letöltés, zene, dungeon hunter2 hd, ofline navi stb stb... Sok 4magos droid ezt már nem bírja. Sokan csak azért szidják mert nem ismerik a symbiant! Rendben, sajnos már nem foglalkoznak vele, de az egyik legjobbnak tartják sokan a hibáival együtt! De elhiheted, van sok előnye is a többihez képest mind a mai napig. Mondom ezt úgy, h írtam rá programot is anno. Ismerem rendszert.
2013. febr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
N8!!
2013. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!