Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Acro S, Xperia S,...

Sony Xperia Acro S, Xperia S, vagy Xperia SL?

Figyelt kérdés
hardverileg talán az SL a legerősebb,én afelé dőlök inkább.
2013. febr. 1. 00:51
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:

A 3 szinte ugyanaz: az sl dualcore, 1.7ghz, többi is dualcore, de 1.5ghz

Szerintem ez nem nagy különbsèg.... többi ugyanaz bennük...

Sajnos mind3 telónak beèpìtett akksija van. Ez mire jó? Valaki vilàgosìtson fel. Ez nàlam kizàró ok....

Az acro s-be lehet memkàrtyàt rakni. Persze, 32 giga a többi alapból. Ez nem rossz, de egy memkàrtya mindig jól jön benne. Enèlkül soha nem vennè.

(Pl ùj romot tolok fel, teló nem kapcsol be mert az elsö nem jött össze, màsok raknàl a memóriàba de nem tudod mert nem kapcsol be a teló... aha... memkàrtyaolvasó!)

A kövi, aminek utàna kène jàrni: règen rossz vèlemènyeket olvastam a vìzàlló telókról. Hogy egy sz.r a hangja a vìzàlló baromsàgok miatt. Hàt passz... nèzz utàna

2013. febr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha vízállóság és porállóság kell, akkor Acro S, ha nem, akkor Sl.
2013. febr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mr.Kütyü ***** válasza:
Szerintem s vagy sl, de ezek közül sl mert most 3-4ezer forinttal drágább, de 0,2GHz-t ez megér
2013. febr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!