Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemesebb...

Melyik telefont érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

Nokia Lumia 800 frissítve Wp7.8-ra,

Nokia lumia 620,

Sony Xperia Sola,

Nagyából egy áron venném öket, Melyiket érdemebb megvenni?



2013. febr. 2. 08:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2013. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
(Cseszheted a lapát kijelzőt,ha olyan gagyi hogy a pixelek kiverik a szemedet.)Lumia 620-at ajánlom ha WP8 kell,Solát ha Android.Mindkét rendszernek van előnye,hátránya.Nokiánál azért minőséget kapsz az biztos.Úgy emlegetik egyébként hogy 2013 Nokia 3310-ese lesz.Szürke kereskedőnél láttam 65.000-ért,szolgáltatónál egy gusztusos 59.990-re számítok.Én erre fogom lecserélni a Lumia 710-esemet.Itt fut rajta a 7.8,de WP8 sokkal kiforrottabb rendszer,csak kinézetre hasonlítanak egymásra.De tényleg neked kell eldönteni,már ránézésre is látszik,más filozófia a két rendszer.Más féle embereknek készül.Aki szereti a droidot az pont azt szereti benne,amiért soha nem venne WP-t,és ez fordítva is igaz.Amúgy evvel le lehetne zárni a Droidfan VS. WPfan vitát,de úgyis jönni fog itt a gyerekes szitkozódás.
2013. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utána néztem ennek a kínai csodának.Ez nem éri meg!Laikusként csak azt látod hogy két mag,de azt már nem hogy ez egy elavult ezer éves proci,a GPU egy 10 éves technológia feltuningolva,azért is kell a nagy akksi,mert zabálja a vas a kakaót.A kijelző elavultabb,gyengébb felbontású mint az én 710-esemé,csak hogy 3.7-es a 710-es amin még bőven oké.Ugyanez egy 5-ös kijelzőn okádék lehet.Bocsánat az offért a kérdezőnek,csak le akarok beszélni mindenkit aki azt hiszi hogy ez a proci ugyanolyan mint pl.ami a Sony-kban,vagy a Nokiákban van.Mindig ezt belinkelem ilyenkor,olvassátok: [link]
2013. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!