Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung vagy a telenor vagy...

A samsung vagy a telenor vagy valami rootol?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy van egy Samsung Galaxy mini 1 .de nem tudom le

rootolni és mindent próbáltam meg és arra gondoltam hogy valamilyen szervízbe csak megcsinálják.Mondjatok olyan szervízeket plsss amelyik tud rootolni. Csak értelmes válaszokat kérek nem linkeket nem hogy,,Megtudnádcsinálni" hanem szervízeket előre is köszönöm mindenkitől : ))))



2013. febr. 2. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Minek teszed fel többször ugyanazt a kérdést?

Mivel a root nem legális folyamat, így a samsungtól és a telenortól ne várj semmit.Sufni gsm boltokban, ha egyáltalán megcsinálják, ezreket kérhetnek el a laikusoktól pár perces munkáért.


[link]


De ha annyira fizetni akarsz érte, ha egyáltalán megcsinálják neked szervizben, akkor akármelyik bazári gsm üzletbe betérhetsz érdeklődni.

2013. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocs hogy 2-szer teszem fel csak az előző kérdés válaszai nem azok voltak amiket vártam folyamatokat írtak le hogy hogy kell de én a kérdésben nenm azt kértem ezért raktam fel másodszorra is a kérdést kicsit rendezettebben.(és nem nagyon konyítok a telefonokhoz inkább a számítógéphez.:)))
2013. febr. 2. 12:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Na nehogy már egy step-by step videó alapján, meg step-by-step leírás alapján ne tudd megcsinálni.

A rootoláskor a telefonhoz kb. annyira kell értened, hogy rá tudd kötni a pc-re, meg bekapcsold a hibakeresés módot az usb kapcsolatoknál, minden mást a pc-n végzel el 3-4 kattintással.

De felőlem fizethetsz is érte, vidd be akármelyik sufnigsm-be, az egyikben tuti megcsinálják.Persze nem ingyen.


Egyébként minek akarsz rootolni?

2013. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
van egy csomó progim am nem fut rootolás nélkül
2013. febr. 2. 12:57
 5/7 A kérdező kommentje:
és figyelj amit ír a sync meg a kies is kell vagy elég az eggyik??
2013. febr. 2. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:
aki ért a számítógépekhez annak ilyen szájbarágós leírás alapján nem kellene hogy gondot okozzon egy ilyen egyszerű folyamat
2013. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem a Flashtool nevű progi a legjobb erre a célra.;)
2013. febr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!