Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 vagy galaxy s3?

Iphone 5 vagy galaxy s3?

Figyelt kérdés
Volt s1em most s2 öm megint galaxy? Anyàmnak s3 van ismerek màr rajta mindent. Viszont ùgy èrzem hogy amikor anno iphone 3g-m volt azt jobban szerettem ès jobban tiszteltem mint a mostani s2-öt. Az iphone vagànyabb ès szebb is de vajon mindent megtudok vele csinàlni, amit egy galaxyval tudtam? Pl: youtube zene letöltès. Tudom szar az itunes ès a jailbreak miatt

2013. febr. 3. 14:48
 1/3 bp1985 ***** válasza:
I5-re még nincs jb, tehát csak AppStore-ból tudsz tölteni rá.
2013. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En maradnek az S3-nal, vagy varnek az SIV-re.
2013. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jailbreak nélkül korántsem tudsz annyi mindent tenni, mint egy nem rootolt androidon. De ezt neked tudnod kéne, ha volt már iphone-od meg androidod is. Ráadásul még mindig nincs törés iphone 5re. Ha türelmes vagy akkor iphone, ha meg nagyon kellenek az ilyen + dolgok akkor samu. Nem tudom, mi a bajod az itunes-al, pont azt szerettem az iphone-omban. Egyébként megnyugtatlak, most már az SIII is brand, ha ez az egyik főszempont. Én az s3-at venném most, de nem akarlak rábeszélni. Remélem azért segítettem :)
2013. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!