Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A lumia 800-as keszulekemen...

A lumia 800-as keszulekemen nem oldotta meg a 7.8 a facebook uzenetek keseset. Valami megoldas?

Figyelt kérdés

Azt igertek h a frissites utan ugy fog mukodni mint pl az androidos face messenger de nem

Olyan mintha a net csak 5percenkent nezne a facet es egyben kapom meg az addig erkezett uzeneteket..olyankor fel oraig pottyeg..

Neztem a chat programokat de egyik sem megy hatterben

Nem tud valaki valami okossagot?



2013. febr. 3. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy te a kapcsolatokról beszélsz-e


Nekem is fent van a 7.8. De neme ugyan úgy mőködik, mint előtte. Nem tudom, tudod-e. De a wifi képernyő lezárásakor kikapcsol. És amikor feloldod. Akkor egybe jön meg az összes üzenet.

2013. febr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Na hogy konkret legyek az a baj h kb 10 perces kesessel kapom meg a facebook uzeneteket..ha egyaltalan megkapom

Nem hasznalok wifit...

2013. febr. 4. 19:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Értelek, akkor nem tudom mi lehet a gond.
2013. febr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt meg a WP8-ban sem tudtak megoldani... Vicc az egesz.
2013. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a szép hogy nekem a 710-en működik tökéletesen.Rendesen csevegek face-en.Párbeszéd "A" ember,20 másodperc és már válasz érkezik "B" embertől,aki otthon ül a gép előtt.Nemhogy percek teljenek el.Mástól is olvastam ilyet,de nem tudom ez mitől van.A lekorlátozott nettel is szépen üzemel nálam.Csak az alkalmazás letöltést nem engedi.
2013. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Erdekes... nekem se 710-en, se 900-on, es meg 820-on se mukodott rendesen.
2013. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem a lumia 900-on tökéletesen működik a kapcsolatok, és a csevegő is. Szerintem ezek beállítási, és net problémák.

Én ha ELÉRHETŐVÉ teszem magam a csevegési állapotban. Akkor tökéletesen működik. Ha van állandó adatforgalom, akkor azonnal jönnek az üzenetek, amint elküldik nekem. Válaszolok, és legkésőbb 30mp jön is a válasz.


Én t-s vagyok, és egy Domino GoNet L csomagom van. Havereomnak ugyan ez a csomag csak az M széria. De neki sincsenek gondjai. Se a szinkronizálással, se a csevegővel...

2013. febr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én voltam az 5-ös,én is T-Mobile-os vagyok.Lehet van összefüggés,hogy nálunk működik szépen?Lehet az is számít mennyire van 3G térerő.
2013. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

En is t-s vagyok es sose mukodott pedig minden honapban 500 megat kapok amit sosem hasznalok le...

Rendeden szinkronizalva van a face fiokom...

Elérhető vagyok es a facebook alapu cseveges is be van allitva...

Ennel tobb erre vonatkozo beallitast nem talaltam

Es nem mukodig a frissites ota egyaltalan nem...a 7.5-el kesve kaptam...a 7.8-alatt meg absz nem mukodik...

2013. márc. 14. 10:27
 10/10 anonim ***** válasza:
2013. márc. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!