Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 telefonom...

Nokia Lumia 800 telefonom van, és a jobb oldali menüben nem voltak eddig ott a betűk, de most már odakerültek, ez mitől van?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert sok az alkalmazásod. Ilyenkor ezt automatikusan bekapcsolja, nem is lehet kikapcsolni. Engem is zavart, de meg lehet szokni. Sőt van hogy használom is. xd
2013. febr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor kerultek oda mikor 7.8-as frissites megerkezett
2013. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is listázza betünként kb.3 napja.Egy buta kérdés: honnan tudom,h frissités történt. Én még nem vettem észre 1szersem,csak a pictéren. De a szoftvernél kiirja? Be van állitva autom.frissités,de már én is várom a 7.8 ast. És ha a netről töltök le zenét,nem a pictérről,azt hol találom?
2013. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nokia 710
2013. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!