Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mennyi pénz adnátok egy 8...

Ti mennyi pénz adnátok egy 8 GB os iPhone 4 vagy 4S-ért?

Figyelt kérdés
mennyiért kéne adniuk ,hogy te iPhone-t vegyél én azt mondom ,hogy 20-25E ft szerintetek ?
2013. febr. 3. 22:10
 1/9 anonim válasza:
500 ft.
2013. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5 Ft.
2013. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valaki azt írta "almát körtével ne hasonlítsunk" használtan az ára úgy 60 100 állapotól fügöen. Én egyébként olyan 40 60 as árat tartanék barátinak de hogy valaki mást idézek "a minőséget meg kel fizetni" Nálam Apple nem fagyot max lassabb lett Samsung (nagy ellenfél) elég gyorsan fagyást produkált. Meg lehet kövezni de szerintem a Nokia a legjobb egy két gyerek betegséget leszámítva.
2013. febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Helyesírási szótárat lehet letölteni az AppStore-ból?
2013. febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Annyit amennyiért árulják, és ne gondoljátok hogy elkényeztetett újgazdagok gyereke vagyok. Egyszerűen azért mert itt Magyarországon szegénység van, mert az állam kiforgatja a kisembert minden vagyonából, azért meg nem fogják hugyért-szarért árulni. Fejlett európai országokba simán megveszik annyiért amennyi, és nem kell hozzá bankigazgatónak lenni. Ez olyan mint apám mikor akar valami drágább elektronikai cikket, aztán megnézni hogy mennyibe kerül, szörnyülködik hogy milyen drága, meg szidja az eget, hogy hogy adhatják ennyiért. De megcseszheti, azért mert ő fillérekért gürizik, a piac még nem fog hozzá igazodni...
2013. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint egy forintot se, de a 16 gigás iPhone 4 olyan 70k körül mozog, 16 gigás 4S már 90k körül.
2013. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amennyit #6-os is adna.
2013. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csinaljanak min. 4,5"-os fullHD+ kijelzos iPhone-t es akkor megveszem akar 300e-ert is. Kis sz*r nem kell.
2013. febr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyan 50-60e-ért megvenném talán.
2013. febr. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!