Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung corby meg a Nokia...

A Samsung corby meg a Nokia n97 mini az kb mennyit ér (használtan)?

Figyelt kérdés
Csak Új telót szeretnék venni és akkor talán olcsóbb lesz (nem azért mert szegény vagyok hanem mert..huuu... nem tudom megmagyarázni hogy ha eladom a mostani telo(i)mat . Mennyit érnek, mert tudom hogy mind kettő sz*r szal ennyi lenne a kérdés

2013. febr. 4. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt megnézheted :

[link]

2013. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
corby 4-5ezer, n97 mini meg olyan 20-25ezer körül elmenne szerintem.
2013. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
corby kb.5000-6000
2013. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nkm nokia n97 mini van 8 gb-os 40 ezert kínáltak érte a szervizbe de csak azért mert 2 hónapos és windows 8-as rendszer fut rajta amit még őkse tudnak meg csinálni én csak egy ceruzát vettem hozzá ők meg ott győzköttek h add el vagy cseréld be adnak érte jobbat szerintem nem sz*r a n97 nagyon jó sokat bír
2013. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!