Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az normális, hogy évente/másfé...

Az normális, hogy évente/másfél-évente váltogatom a telefonjaimat?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok (fiú), és ha jól számolom eddig 7 telefonom volt. Az elsőt talán 2 évesen kaptam (már akkor értettem a telefonhoz), és utána pedig 7 évesen lett leváltva. Onnantól fokozatosan az egyre modernebb telefonokat kaptam. Igaz, hogy kettő csúfos véget ért: egyet elhagytam a Fővárosi Állatkertben, a másikat meg véletlenül leejtettem a 6. emeletről :/ De mindkettő a régebbi telefon volt, az egyik az amelyiknek egyáltalán nem volt háttere, a másik pedig egy nagyon régi felnyitós telefon volt. Most már a 3. érintőképernyős telóm van, de készülök 4.-et is kapni :) Az első még a tök régi, kisképernyős érintős volt, utánna a lekeríkett sarkú, nagyobb képernyőjű, most pedig Galaxy MINI. Habár most fontolom, hogy melyiket kérjem... S3, vagy 800-at... De ez nem kérdés! Most arra vagyok kíváncsi, hogy normális ilyen sok időközönként váltogatni a telefonokat???

2013. jan. 29. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az emberek általában 2 évente cserélik telefonjaikat. Szerintem 15 évesen 7 telefon elég sok.
2013. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a "normális"- "nem normális" -hoz. Mindenki akkor vált telefont, amikor kedve, vagy lehetősége van hozzá.
2013. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Emberek ***** válasza:
45%
Lehet, hogy nem fogod megköszönni a válaszom, de leírom.. Szerintem ez a divatmajomság jele, amit persze kívülálloként nem tudhatok. Nekem ez "csak" a 4. amit most használok. Plusz még annyi, hogy semmi értelme azért megvenni egy telefont, hogy ne tudd kihasználni. U.i.: nem kell lepontozni, hanem magatokba kellene szállni egy kicsit! Üdvözletem!
2013. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én tizennyolc éves vagyok, jó pénzügyi hátterű családból, de nekem nem volt eddig csak 4 telefonom. ( Mindegyik alsó kategóriás, meghibásodás miatt cserélve, nem élvezetből.) Kicsit soknak tartom, hogy ennyire cserélgeted. Egyrészt, mert az emberi kapcsolatok marhára fontosabbak, mint egy telefon a zsebedben. Másrészt, pedig a telefon telefonálásra való. Olvasásra ott a könyv/kindle, netezésre egy csúcsszuper laptop/iPad, zenehallgatásra egy mp4/iPod/akár a telefon is. Persze, elavultnak gondolhatod a nézetemet, vagy konzervatívnak, de ezzel nem a családod, vagy téged támadlak, csak a saját nézetem írom le.


Nekem például azért van okostelefonom, mert én naponta utazom órákat, hogy gimibe járhassak. Ha neked is ilyen felindultságból dukál, akkor megértem.

2013. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!