Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy alkatel ot990en és...

Veber22 kérdése:

Van egy alkatel ot990en és csak töltővel kapcsol be. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Régen rootoltam és egyszer csak fél év használat után előjött ez a probléma. Akkor újra telepítettem az eredeti androidot de ujjabb fél év után megint felbukkant. Feltettem egy cyanogen modot 4es kernellel de nem javított a helyzeten. ezután Downgrade-llel vissza állitottam a legelső verziót de bekapcsoláskor így is csak az alsó 3 gomb világit és egy nagyon picit "félrezgés" érzékelhető. mi lehet a megoldás?

2013. febr. 4. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg meghalt az android. töltsd le az Alcatel honlapjáról az Alcatel updatert nálam helyrerakta a készüléket
2013. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam :\ másodszor a gyári romon jelentkezett a probléma, azóta meg már 3X telepítettem vissza az updaterrel. meg kipróbáltam 4 romotis külömböző kernelekkel.
2013. febr. 4. 19:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor vagy akksi hiba vagy végleg beadta a kulcsot.
2013. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
gondoltam megkérdezem mielőtt új akksit vennék, de én is akksira gyanakszom mert elég sokszor van az hogy bekapcs miatt dugom fel töltőre és a telenor felirat alatt lehúzom és akkoor is kikapcsol mintha kivettem volna az aksit.
2013. febr. 4. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:

jmindenesetre egy próbát megér. de nem fűznék sok reményt hozzá. elvégre csak egy Hongkongi készülékről beszélünk.

nekem is volt szerethető kis teló. nálam pl volt olyan hogy fél nap alatt lemerült utánna tettem rá új ROM-ot az helyrerakta a telót.

szerintem vidd be egy telefonoshoz és próbáljátok ki egy másik akksival hátha úgy mükszik

2013. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen szerintem ez lesz!,;) ez hangzik a legésszerübb megoldásnak!
2013. febr. 4. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Akksit kalibráltál-e? Új rom üzembe helyezéséhez tartozik elvileg.
2013. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!