Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem rezeg az iPhone-om...

Miért nem rezeg az iPhone-om ha hívnak és le van némítva?

Figyelt kérdés

Eddig mindig rezgett ha hívtak, mostanában már nem. Csak mutatja hogy milyen szám hív és kész. Beállításoknál megnéztem és rezgőre van állítva de mégsem rezeg.

Mi lehet a gond?


2013. febr. 4. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

mi legyen? puding hogy rezegjen?

ha lenémítod, akkor minek kéne szólnia? most komolyan. nem azért némítod le hogy ne csengessenek?

2013. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha némítva van akkor rezeg. Mostanában nem tudom miért, nem. Aki nem tud normális választ adni kérem hanyagolj a válaszolást. Köszönöm!
2013. febr. 4. 19:20
 3/7 anonim válasza:
Lehetséges sérült a programja.! Gyári adatok visszaállítását probáld meg.! De ott mindent töröl ami a telefonba van de az sd-ről nem h azt akarod.!
2013. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!
2013. febr. 4. 19:47
 5/7 anonim ***** válasza:
haveromnak a telefonjában is tönkre ment a rezgő, beadta szervizbe és megcsinálták:)
2013. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, nos lehet én is elviszem majd egy szervizbe. Köszönöm! :)
2013. febr. 4. 20:54
 7/7 sajtango válasza:

Beállítások->Hangok->Vibráljon, ha csendes


vagy valami ilyesmi, nekem angolul van.

2015. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!