Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan, hogy szerződéskötés...

Van olyan, hogy szerződéskötés után elutasítanak?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm bement a t-home-hoz, és ki akart hozni egy telefont, aztán felajánlottak neki egy olyan akciót, hogy ha kihoz telefont, tv-t, kamerát és tabot akkor x összeget kell havonta fizetnie, de viszont nem ebygől adják oda, hanem 2 héten belül kipostázzák.. elfogadta, megírták a szerződést, és megkapta a sim kártyát a telefonhoz, ami attól a pillanattól kezdve működött is..

aztán azt mondta, hogy kapott egy levelet h mégis elutasították és vigye vissza a kártyát...

úgy volt megbeszélve, hogy atelefont odaadja nekem és havonta fizetem neki.. és kíváncsi lennk arra, hogy ilyen lehetséges? mert nekem elég fura, hogy szerződéskötés után meggondolják magukat főleg h simkártyát is kapot... meg 20 éve előfizető



2013. febr. 4. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Az üzletkötő elbaltázta a dolgot. Amíg az ilyen formájú szerződés nincs leokézva, a kártyát sem adhatta volna ki.
2013. febr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minden le volt beszélve, aláírva minden... 20 éve mindig időben kifizetett mindent semmi probléma nem volt.. ezért nem is hiszem el, hogy nem adták oda neki.. kamuzhatott is
2013. febr. 4. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg rájött h miért vállalna rizikót veled. Érthető...
2013. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!