Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy mégsem lennék olyan ronda, mint gondoltam? De akkor miért van az, hogy akiknél bepróbálkozom ők elutasítanak a van barátom szöveggel, míg akik szemeznek velem azoknál meg sosem tudok bepróbálkozni mert épp sietek valahová?

Figyelt kérdés

Már jó pár éve így megy ez. Emlékszem még középsuliban vettem észre, hogy egy csaj hátranézett rám, amikor suliba menet mentem haverommal és közben rám mosolygott, ez elég gyanús volt, de nem tudtam igazából, hogy mit jelenthet és miért van, ugyanis én nem is láttam még azelőtt azt a lányt. Hamar kiderült, hogy egy suliban járunk, ugyanis utána folyosón is, amikor elment előttem, hátranézett, meg a barátnője is gyakran figyelt és nevetgélt, amikor meglátott aztán olyan is volt, hogy meglátott a barátnője és szólítottam a csajt a nevén, mintha jelezte volna, hogy én itt jövök... Elég fura, na meg azt is megfigyeltem, hogy mikor buszogattam, bizonyos időnként mindig volt egy-egy csaj, aki másképp nézett rám. Például a szeme sarkából engem figyelt, aztán ránéztem és úgy tett, mintha észre sem venne, de láttam, hogy amikor elnéztem újra nézett. Meg olyan is volt, hogy egy csaj nagyon durva módon egész úton engem bámult, mintha el lett volna bűvölve, alig tudta levenni a tekintetét az arcomról. Folyton nézett, ha valaki közéntk állt, akkor átnézett felett, hogy láthassa a képem. Ez is fura... Aztán olyan is volt, hogy gyakran sétáltam egy bizonyos utcán és tudtam, hogy ott lakik az egyik házban egy csaj, akive nem is egyszer sikerült összefutno, hogy ő ott kint állt vagy épp ment volna befelé a házukba vagy épp menni készült és, amikor meglátta, hogy arra felé jövök, volt, hogy egy kisebb mosolyt lökött, máskor meg szemezni próbált velem, gyakran rám nézett. Meg az osztályban is volt pár fura dolog. Egyik csaj például elkezdte piszkálni a cuccaimat a kezével és közben megkérdezte, hogy van-e barátnőm. Aztán ennek a csajnak mondta egy másik csaj, hogy most mondja el és közben felém nézett a tekintetével. Ja amúgy azóta sem tudom mit kellett volna elmondania nekem...

De aztán jöttek a problémák, jött pár nagyszájú csaj, aki beszólt, hogy ronda vagyok, hogy nézek ki. Aztán később már magam is erőt vettem és bepróbálkoztam a lányoknál, de csak az elutasításokat kaptam és egy csaj szabályosan kigúnyolt, lerondázott lényegében. Ez nagyon rosszul esett és azóta még kaptam pár csajtól hasonló negatív dolgot, így ezek után már mindenben csak a rosszat látom, ha egy csaj szemez velem, mint például legutóbb tegnap, akkor is csak az jut eszembe, hogy ronda vagyok és biztos azért néz, mert nem látott még ilyen rondát életében, de azt nem értem, hogy miért néz többször is rám, ha valaki elég ronda akkor nem elég egyszer megnézni és kész vagy a lányok másképp működnének? Én már semmit sem értek. Nagy ritkán rám írtak amúgy facebookon tök ismeretlen csajok, hogy helyes vagyok, aztán más csajok meg lerondáztak már ott is. Nem tudom már mit higgyek, hogy állok az esélyeimmel és már próbálkozni sm merek, még gátlásosabb és félénkebb lettem, mint egy kisfiú, pedig már nem is vagyok egy mai darab. Minden olyan homályos és kétségbeejtő. Néha, amikor egy lánnyal úgy összefut a tekintetünk, úgy érzem, hogy tetszem neki, de közben mégsem tudom ezt elhinni, ez egyszerűen lehetetlen, hisz csúnya fiú vagyok, akit már nem is egy szép lány lerondázott.


2013. febr. 2. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:
tldr de amúgy igen
2013. febr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt egyszer már te kérdezted.

Amúgy szerezz egy kis bátorságot és ne keress mindenre magyarázatot.

2013. febr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!