Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Samsung Note 2-t venni?

Megéri Samsung Note 2-t venni?

Figyelt kérdés
Könyvet írok, gyűjtöm az érdekes dolgokat, tehát használnám is normálisan, ráadásul nagyon érdekes telefonnak nézem. Mik még az érdekességek benne, miért ajánljátok, miért nem? Hozzáértőket kérdezem. (Arra vagyok kíváncsi, belülről hogyan újult meg az előzőhöz képest) köszönöm.

2013. febr. 5. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha van rá pénzed akkor megéri. 4 magos 1,5? ghz proci, 2 giga ram, belsőtárhely nemtom mennyi lehet 16-32gb. super amoled kijelző, több mint 5". nem vágom a samsung-ot , de szerintem keményebb teló mint, a galaxy s3(remélem nem mondtam hülyeséget) mindent összevetve, elég erős hardverileg, és a nagy kijelzője miatt az alkalmazások,filmek futtatása és nézésénél eléggé nagy az élvezeti faktor
2013. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Osynho ***** válasza:
100%

Mindenképpen jobb, mint az előd. Ajánlom a mobilarena tesztjét, abból midnent megtudsz.


A kérdés az, hogy meg tudsz-e barátkozni a méretével. Egy ekkora kijelzőn sokkal nagyobb élmény netezni, jegyzetelni, stb, de nekem egy telefon egy kezes eszköz. Egy ekkora kijelzőhöz viszont 2 kéz kell, és necces hordani mindenhova. Persze halottam tulajtól, hogy simán zsebben tartja, de nekem a One S is necces dolog. :) Egyszer egymás mellé tettem a kettős és majdnem felnevettem, mennyivel nagyobb a Note 2. :D

2013. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2013. febr. 9. 19:00
 4/4 anonim válasza:
72%
Igen én is azt fogok venni már előre imádom :PPPP ugy év végére addig összegyűl a pénz amugy 1. válaszoló tévedtél mivel 1.6 ghz procija van nem 1.5:P
2013. febr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!