Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik tabletet érdemes venni?

Melyik tabletet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy Navon Platinum II-t vagy BLUEPANTHER VOYAGER S+ -t (dual camera) érdemes venni, hogyha netezésre, filmnézésre és játszásra akarom használni?Ugyebár mind 2 valamiben kicsit jobb , a Navon Platinum II-ben ARM Cortex A9 1 GHz-es proci van és elméletileg valami 3D-hez valami cucc (ennek anyira nem néztem utánna) , ellemben a BLUEPANTHER VOYAGER S+ - ben pedig ARM Cortex A8 1.2 GHz-es proci és 2 kamera . Szóval melyi a jobb . Vagy van valami jobb ötlet? Alényeg hogy Android 4.0+ op rendszere legyen , ne legyenek gombok rajta csak az a kis tálca féle cuccos (amin a vissza- a home- a futó alkalmazásokk gomb és az óra van) legyen benne G-szenzor és valami jobb márka legyen (ne ilyen myAudio mert arrol azt halottam hogy egy csomónál szar az op rendszer(mobilra valo van rajta meg ilyenek))
2013. febr. 6. 06:31
 1/2 pekkerke ***** válasza:
concorde tab play nekem ilyenem van ugyanara használom amire te szeretnéd nagyonjó cuuc nem fagy le,nem akad,semmi kifogásom.
2013. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a concorde szerintem egy trotty.


BLUEPANT VOYAGER S+-t érdemesebb megvenni:), szerintem jó, elég erős a hardvere, bár a procija lehetne 1.5 Ghz-s, de 1.2 GHZ is elég lesz szerintem azokra, amikre te használni szeretnéd :)


A navon-hoz az a 3D-s cucc szerintem a kamera lenne, de nem nagy szám. nekem is olyan van, és IRTÓ NEHÉZ 3D videót/képet csinálni vele.

2013. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!