Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak? (iPhone)

Mit csináljak? (iPhone)

Figyelt kérdés
Van egy iphone 3gs-em. Nem rég vettem szóval nem nagyon értek hozzá, az előző tulajdonos jailbreakelte és kártyafüggetlenítette. Tegnap frissíteni akartam iOS 6.1-re, sikerült is, de ugyebár nem fogatta el a kártyát és nem tudom mit csináljak próbáltam reds0w-al de amikor rámegyek hogy jailbreak akkor ki írja hogy: missing keys.plist . Vidikbe annyit csinálnak ellene hogy rendszergazdaként futtatják és működik de nekem ez sem használ. Valami tipp?
2013. febr. 6. 14:58
 1/3 anonim válasza:
Nekem is 3gs-em van és szintén jailbreak+függetlenítés lett rajta. Ezt az oldalt tudom ajánlani,szerintem oda vidd el nekem is ott segítettek,nem lehet amúgy rá tenni az új ios-t nekem a 4.1-es van rajta 1 hónapja mióta újra lett téve az Iphone. www.iphoneszerviz.hu
2013. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ohh bakker olvastam az oldalt amit küldtél (köszi) és ezt láttam " A korábban függetlenített iPhone 3GS frissítése nem ajánlott! "
2013. febr. 8. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! A redsn0w nem elérhetp iOS 6.x-re, ellenben az evasi0nnal ( www.evasi0n.com ) ez viszont alapjáraton nem támogatja a függetlenítést. Ha találd emgfelelő tweaket a Cyadiában, azzal esetleg sikerülhet.

Ne frissítsd, ha nem nézel utána, milyen lehetőséged lesz később a függetlenítésre.


Ha 6.1-en nem sikerül sehogy sem (miután ügyesen rákerestél az "iPhone unlock with evasi0n" kulcsmondattad a YouTubeon) akkor keress Googleon downgrade 5.0 (vagy amilyen szoftver volt rajra) tippeket. Ez annyit tesz hogy visszafrissíti az előző verzióra amin sikerülhet függetleníteni. Ha kell valami írj Üzenetet.

2013. febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!