Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megrendeltem egy tabletet....

Megrendeltem egy tabletet. átutaltam a pénzt, az eladó aztmondta, hogy valami holdforduló miatt febr. 06-15 között nincs munka hongkongban, így nem tud kiszállítani, csak majd 18-án. Szerintetek átvágás?

Figyelt kérdés
Megbízható partnertől vettem tabletet vaterán... több, mint 1000 pozitív, és alig 5 negatív értékelést kapott eddig 3 év alatt.. Ettől függetlenül szerintetek ebből a holdfordulóból mi igaz? google-ban semmit nem találtam ._.

#rendelés #átverés #tablet #holdforduló #hongkond
2013. febr. 6. 17:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

A holdújévből minden igaz..

Akkor "használhatatlanok", ezt az időpontot, ha lehet kerülöm, ha mégse akkor várnom kell.

2013. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen :)
2013. febr. 6. 17:51
 3/18 anonim ***** válasza:

nem érdemes vateráról venni, mert ők is kínából rendelik.

te magad is megrendelheted onnan és olcsóbb is, mivel nem megy át egy másik ember kezén a cucc

2013. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
rendben, de ez egyedileg összeállított tablet lesz, amit én kértem, és csak a képernyőt, és a bluetooth adapter-t hozzák kínából, a többit Mo.-n szerzik be.
2013. febr. 6. 21:37
 5/18 anonim ***** válasza:

nincs olyan hogy egyedileg összeállított , ez csak egy ilyen táverő duma, ne vegyél semmit az olyan eladótól amelyik hülyének nézi a vásárlót.

Egész pontosan melyik hirdetésről van szó ?

2013. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

[link]

... az eladó nagyon kedves, saját cégje van, ahol ezt összeállítgatják.. tehát... (amúgy a GYIK.hu-n sztem tiltja a szabályzat a reklámozást, de a kedvedért... :D)

2013. febr. 6. 21:47
 7/18 A kérdező kommentje:
jah és ez úgy lesz 68.750 ft, hogy kértem hozzá bill.-es tokot+ 16GB memóriát, amivel 20Gb lesz. (össz: +9.000 ft)
2013. febr. 6. 21:48
 8/18 anonim ***** válasza:
ez még így sem éri meg szerintem , olvastam sokat a témával kapcsolatban és nem lehet egyedileg táblagépet késziteni, mivel sorozatgyártásban készülnek.
2013. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A garancia meg gyártói, azaz igen messze van és Neked kell a költségeden kiküldened...
2013. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

találtam egy olyan tabletet ami jó volna neked, 235 dolcsi, ami kb 52000, ingyenes szállítással és négymagos procival :

[link]

2013. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!