Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber Nokia Lumia 800, másnak...

BFM kérdése:

Viber Nokia Lumia 800, másnak is ennyire gáz?

Figyelt kérdés
A telefonálás nem megy, bár a barátnőmnek androidos készüléke van és lehet azért, de nem is ez a lényeg. Az üzenetküldésnél, ha szmájlit küld nekem valami szöveget jelenít meg helyette. Aztán meg hiába van a telefonszám a kapcsolataim közt mégis csak a számát írja ki ha ír, a profil képét se látom. Tesóm szintén androidos, Neki írtam a kapcsolataimon keresztül, meg is kapta, de a válasza nem oda jön hanem külön üzenetben, ahol szintén csak a szám jelenik meg, arra ha válaszolni akarok hiba üzenetet ír ki. Tehát ha üzengetünk, akkor én írok, ha válaszol ki kell lépnem és megnéznem a választ majd vissza és így tovább... Ritkán megjeleníti a kapcsoltokat akiknek van vibere, de többnyire nem. "CSUPÁN" ennyi a bajom. Másnak?

2013. febr. 8. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez sajnos WP-s betegseg... Nalam a facebook uzenetek is ezt produkaltak :( 3x probaltam meg atallni WP-re mert amugy tetszene, de sajnos az ilyen alap hianyossagok miatt nem megy...
2013. febr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Nekem egy lumia 900-as van.


A viber az tényleg egy khaki. Arra nincs más szó. Én hívásra egyáltalán nem is használom, csak üzenet küldésre.


Viszont, nekem a kapcsolatokkal. Azon belül a facebook alapú csevegéssel egyáltalán nincs semmi bajom. Ezek szerintem facebook biztonsági, és telefon beállítási kérdések... A facebook alapú csevegés, az az üzeneteken belül történik. Ha az "én" csempén, vagy a "kapcsolatok" csempén belül rátapizol a profilképedre és ha a "csevegési állapotod" elérhetőnek van beállítva. És persze, ha van állandó adatforgalmad. Akkor az üzeneteknek a facebookon keresztül zökkenőmentesen kell érkezniük, és menniük is. Nekem legalábbis jól működik. A wifi a képernyő lezárásával kikapcsol. Ezen nem lehet változtatni. Ez csak a wp8-as telókra nem igaz. Őszintén szólva, én egy lumia 620-ast vettem volna a helyedbe.


http://www.youtube.com/watch?v=vQ1Wms7ziNc


De még jönnek ki olcsóbb wp8-as telók is.

Az élő csempékkel is vigyázni kell, mert egy beállítási probléma miatt felzabálhatja az adatforgalmadat. A viber is csak akkor működik "normálisan", ha az jól be van állítva. Ja, és a vibert azt a piactér, Nokia collectionból kell letölten. Az a legnormálisabb. De az sem teljesen normális. Őszintén szólva nem is lesz normális, addig amíg a googli, és a microsoft ki nem békülnek. Csak a googli bepipult a wp8-as telefonok miatt. Mert ugye nyilván nem az iPhone tulajok fogják eldobálni a telefonjaikat azért hogy wp-t vegyenek...

Visszatérve. Ha a készüléket kikapcsolod. Akkor leáll a viber alkalmazás. De, viszont, ha belépsz, akkor elindul, és az addig is fut a háttérben, amíg ki nem kapcsolod a telefont. Adatátvitel szempontjából ugyan úgy működik mint a kapcsolatok.


Ha esetleg kérdésed lenne a telefonnal kapcsolatban, akkor írj levelet. Ha tudok, segítek.

2013. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem a fb kapcsllatokkal es egyebkent ugy semmi massal nincs bajom csak a viberrel, annak ellenere h onnan toltottem le ahonnan irtad, h kell. Es en akkor is megkapom az uziket ha le van zarva a keszulek. Szoval nyugtazom, h a viber kaki es nm en vagy a telo. Koszi a valaszokat. :)
2013. febr. 10. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!