Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy használt (eredetileg...

Van egy használt (eredetileg vodafone-os) telefonom. Sony Ericsson W910. Hogyan állíthatom be rajta a T-mobile netet, hogy tudjak facebookozni?

Figyelt kérdés
Akárhogy is próbáltam, nem sikerült.. megtaláltam hol kell beállítani, de nem volt jó... Vodafone-os net van rajta beállítva, és hiába állítom be manuálisan rajta a T-mobile netet, egyszerűen nem sikerül. Valaki részletesen leírná, mit hova irjak?

2013. febr. 9. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Van valamilyen adatelőfizetésed? Ha nincs akkor bármit állíthatsz, nem fog működni. Lehet, hogy mindent jól beállítottál - de fentebb leírtak miatt nem fog működni a mobilinternet.
2013. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vodafone-os telefon vodafone-os sim kártyával? Mert ez esetben esélytelen.


Az ingyenes facebook kizárólag a t-mobile hálózatán megy, te azt más szolgáltatónál nem fogod tudni beállítani.

2013. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tmobileos sim kártya van benne. ugy tudom a 0.facebook hazsnálatához nem kell előfizetés semmilyen internet csomagra, 15 ftnak kell minimum lenni a kártyán, és 30 ft van a kártyán...
2013. febr. 20. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod. Valamilyen adatelőfizetésednek kell lennie. A 0.facebook-ot nem számolják fel adataforgalomként ( ami nem azt jelenti, hogy nem kell adatelőfizetés)
2013. febr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem.:/ köszönöm :)
2013. febr. 23. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!