Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon szeretnék egy Apple-s...

Nagyon szeretnék egy Apple-s terméket, még soha sem volt. De nem tudok dönteni? Tovább lent

Figyelt kérdés

AZ Ipad 3 nagyon megtetszett,de ennyi pénzért egy olcsó notebookon is tudok netezni,youtube-ozni.

Viszont az iphone 5 is megtetszett.. nem tom ,hogy inkább vegyek egy olcsó notebookot és egy iphoen 5 vagy csak simán az ipad-et .



2013. febr. 9. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nehéz kérdés, mert személy szerint én használok ipad 3-at, és iPhone 4-et, de néha jól jönne egy notebook(tényleg nagyon néha). szóval én ezt a kombinációt javaslom, csak mondjuk akkor már inkább egy iPhone 4S-el. iPhone 5-öt nem vennék semmi pénzért, ameddig a 4-em is tökéletesen ellát.
2013. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm még várok válaszokat,de már jó dolgunkban nem tudjuk hogy mit csináljunk :)
2013. febr. 9. 21:41
 3/11 anonim válasza:

Az iPhone 5 nagyon jó! Ha megveszed nem fogod érteni miért vártál eddíg hogy megvedd!

Ez mellé veszel még egy 13'colos MacBookArt-t, aztán látni fogod milyen jól működnek együtt. És soha többet nem mondasz le erről a Márkáról

2013. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De a.macbook-ért penzkidibas mert egy olcsó notebookon is tudok netezni lehet h gyorsabb ..azért kösz a véleményedet!
2013. febr. 10. 09:38
 5/11 anonim válasza:

A tel. És a gép szinkronban van egymással. Hidd el hogy nem bánnám meg. Én se bántam meg kb. 8 éve.

Most van a harmadik iPhonom, és a harmadik Mac-em.

Soha nem tervezek mást venni

2013. febr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
első vagyok. én macbook-ot, mac-et azért nem vennék, mert nem különleges. szinte teljesen együttműködően rá lehet pc-re is varázsolni egy osx-et, ha teljesen azonos hardverrű pc-t, vagy notit veszünk, amit viszont legalább 200ezerrel olcsóbbért is beszerezhetünk. régen még volt értelme, amikor még pl a proci se inteles volt, hanem saját fejlesztésű.
2013. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
egyet értek veled a nagy Pc-m nagyon erős jól van összerakva nem volt olcsó,simán rátelepítek egy Mac Os X-et és kész ! Azt nem tudom ha felteszem akkor lehet az iCloud-ot használni!
2013. febr. 10. 12:15
 8/11 A kérdező kommentje:
Még az Ipad mini is szóba jött mert ez olyan kompromisszum lenne az ipad és az iphone között !
2013. febr. 10. 14:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Az iPad 3 és iPad 4 130 ezer forintért kapható. Az iPhone 5 190 ezer. Akkor most veszel 190-ért egy iPhone 5-öt és még egy laptopot, mint hogy vegyél egy iPadot 130 ezerért?
2013. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
teló + gép:)
2013. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!