Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Sony Xperia készüléket...

Melyik Sony Xperia készüléket érdemes megvenni, és hol?

Figyelt kérdés
Olyan ami hardverileg jó, és sok extra van benne, meg amelyik árban is elfogadható tudásához képest.
2013. febr. 10. 00:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is Partneroból rendeltem. De az hülyeség, hogy beviszed a Sonyhoz és megcsinálják, ugyanis pont azért ilyen olcsó mert nincs gyártói garancia. Csak akkor vedd ott, ha jó neked az 1 v 2 év bolti garancia. Nekem még így is megérte, de van akinek nagyon fontos a gyártói gari is.
2013. febr. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. már hogyne lenne garancia rá?? Alaptézis a következő: A partnero független kiskereskedő cég minden termékre ad garantált 1 év garanciát. Ez fix, tehát bármikor problémád van vele akkor elviszed és megjavítják. Ha problémád adódik 1 év után mind a samsung mind a sony mind a nokia biztosít pluszban garanciát. De annak semmi köze nincs ahhoz hogy a partneronál vetted. Független készülék és kész. Ez olyan mintha a telefont mondjuk a hivatalos sony márkaboltba vetted volna. Ott is független készüléket kapsz a pénzedért. Az más kérdés hogy 1-1 cég nem ad több garanciát mint 1 év. de ezek nagyon elvétve vannak. például az alcatel és lg. Én ezért is inkább preferálom a sony-t bár ha majd valamikor évek multán eladomm vagy lesz helyette egy másik akkor az htc lesz. (az is 2 év garit ad) Lényeg hogy a garancia időtartama nem függ attól hogy melyik félmaszek vagy éppen hivatalos cégnél veszed-e hiszen a legputribb helyen vásárolt sony xperia s-nek is van szériaszáma amit hivatalos módon feltudnak használni a javításkor(mármint bevizsgálják a gyártási tulajdonságait) ERGO csak a klónokkal van nehéz ügyed ha olyat veszel.
2013. febr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!