Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace telefonom...

Samsung Galaxy Ace telefonom van. Semmit sem tudok úgy letölteni, hogy ne kéne rá 5 percet várnom, ami nagyon zavaró, hiszen több ismerősömnek is ilyen készüléke van, és nekik pár másodperc alatt letölt bármilyen alkalmazást. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem, és eleinte még gyors volt
2013. febr. 10. 10:15
 1/2 izsi96 válasza:

hát nekem is samsung galaxy ace-m van és eddig semmi gondom nincs vele gyorsan válaszol nem fagy be

én arra gyanakodnék itt hogy lehet túl sok alkalmazásod van feltelepítve a mobilodra (pl játkok) és bizogy azok eléggé lelassítják a készüléket.

Ha viszont nem ez illik rád akkor szerintem szoftver frissítést kéne elvégezned a készülékeden!

remélem tudtam segíteni:)

2013. febr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
valoban inkabb a masodik hiszen csak 2 jatek van letoltve:)
2013. febr. 11. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!