Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most tettem fel egy kijelzővéd...

Most tettem fel egy kijelzővédő fóliát a telefonomra, és maradt alatta pár zavaró porszem. Most le tudnám szedni és újrafelhasználni, és ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat:)
2012. dec. 27. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Hidd el hozzászoksz azokhoz a porszemekhez. Nem tanácsos leszedni, mert utána csak rosszabb lesz. Hozzáragadnak a porszemek a fóliához és amikor próbálod leszedni róluk csak még koszosabb lesz. Hidd el velem is ez volt :D
2012. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csk vmi olyat olvastam vhol, hogy átlehet mosni szappanos vízzel...de nem tudom tényleg így van-e:D
2012. dec. 27. 20:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem értettem sose a fólia használatának indokát. Ha ocsmányul néz ki a porszemek miatt, az miért jobb, mint ha picit megkarcolódik? A smirgli ellen a fólia sem véd, a zsebkarc meg nem olyan feltűnő.
2012. dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

le kellett volna töröljed előtte.a porszemes fólia mehet a kukába.

azért jó a fólia mert ha összekarcolódik sokkal olcsóbb a cseréje mint egy érintőpanelnek.

2012. dec. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb olyan telót venni amin karcálló üveg van.
2012. dec. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#4: de mi az a karc, amitől a fólia megóvja és ami a panelen is tényleg meglátszik?

#5: igen, de nem mindenkinek a te apukád vesz telefont, csak neked.

2012. dec. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Najó akkor sztem majd hozzászokom a porszemekhez:D
2012. dec. 28. 10:03
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Jó hát arról én nem tehetek, hogy mi megengedhetjük az Iphone 5-öt más meg csóró, mert nem dolgozik.
2012. dec. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó te nagyon szűklàtókörű vagy, gondolom nem is vagy több 15-16évesnél...eléggé agyilag zokni vagy, de ebbe ne menjünk sztem bele, zárjuk le itt ezt a témát:)
2012. dec. 28. 10:51
 10/10 anonim ***** válasza:

Off

Hey kérdező 1. vagyok és én is 15 vagyok... És ebben a kategóriában a top válaszolók között vagyok szóval nem kell leszólni a kora miatt :D De egyébként megértelek, mert minden tini csettintésre kap új telefont mèg ha szar iphone-t is de nálunk ez a divat, mert hát ilyen korban a 70%-nak fogalma sincs a technológiáról és megvetetik amit a reklámok alapján csúcs készüléknek ítélnek...

Bevallom nekem Xperia S-em van ami úgyszintén egy drága készülék de azt hozzátenném, hogy én nagyon sokáig nem kaptam semmit és nem is keveset tettem érte.... :)

2012. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!