Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S2 Akkumulátor...

Samsung Galaxy S2 Akkumulátor hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Este lefekvés előtt feltettem töltőre a telefonom, majd reggel arra lettem figyelmes, hogy 36%-on áll a töltöttségi szint.. azóta tesztelgettem, és az a szomorú megfigyelésem, hogy gyorsabban merül szinte, mint ahogy tölt.. de egyről a kettőre így szét mehet egy akkumulátor ?


másik megfigyelés nagyon forró a telefon egyfolytában..


most próbálom azt, hogy kikapcsoltam kivettem az akkumulátort, és kikapcsolt állapotban töltöm az úgy jobb e.. de gondolom nem fogom megúszni egy újnak a beruházását...


Előre is köszönöm a válaszokat !



2013. febr. 10. 13:04
 1/1 anonim válasza:
jó telefon, de nyomorultul retek akksit raktak bele. az enyémbe most van már a 3., és már megint kezdi ugyanazokat a nyűgöket, amiket eddig. keresztre feszíteném az akksi tervezőit, mert ez egyszerűen szinten aluli, pedig maga a telefon szerintem baromi jó.
2014. szept. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!