Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia sl vagy htc one s?

Sony xperia sl vagy htc one s?

Figyelt kérdés

Mindenképpen olyat szeretnék ami idő álló (Min 2 év.) és fontos még ezen kívül a kamera, kijelző, zene, és a hardver.

Ezekben szerintem az xperia sl a nyerő de a htc one s-nek gyorsabb és újabb a processzora ezért filózok. Félek az xperia sl nem birja ki két évg el fog avulni a snapdragon s3-mas processzor a snapdragon s4-el szemben. Vagy van más telefon ami szerintetek jó választás lenne? De olyan ami 100 ezer alatt van mint az előbb említett kettő. (bocs a litániáért.)



2013. febr. 10. 16:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg azért is választanám a sony-t mert az jobban bejön de a htc-vel sincs semmi bajom.
2013. febr. 10. 16:25
 2/8 A kérdező kommentje:
ja és játékra is használnám. Élőszőr xperia p-re gondoltam (mert olcsóbb) de gondolom az még úgysem bírja ki két évig.
2013. febr. 10. 16:30
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Bár nekem Samsung Galaxy s3-mam van amit 127-ért vettem, inkább a htc one s-et javaslom ,mert arról sok jót hallottam, de ,ha rászánsz még 30 ezret akk szerintem te is vegyél egy s3-at! ;)
2013. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ még várok válaszokat!
2013. febr. 10. 16:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Az S3 nem egy nagy durrantás, és valóban nem fogja túl sokáig húzni, főleg ha játékokra is kellene.

A hardver miatt a One S, kijelző mindkettőnél f@sza, zene kb. ugyanaz, htc esetén beats mod, sonynál Xloud elvileg, ugyanaz a kettő szinte, egy N7 playerrel meg akár a galaxy mini is tud úgy szólni, mint a két kérdéses darab.Kamerában a HTC sosem volt túl erős, de nem rossz persze.

Szóval inkább One S.

Viszont a szolgáltatónál nincs S4-es, csak S3-as.S4-es One S csak függetlenül került az országba.Remélem tudod.

2013. febr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha időtállót akarsz akkor bizony csak a Nexus jöhet szóba.

Snapdragon S3 már ma sem valami jó, persze még minden játék elindul rajta, de 2 év múlva már szerintem elkezd gyengélkedni. HTC One S ha GSM boltból veszed akkor kapod csak meg a Krait magos verziót, amivel 2 évig talán ki lehet húzni, bár 2 év múlva már lehet a legújabb szoftvert nem fogod megkapni, de hogy hardveresen még jó lesz az biztos.


Ha Nexus 4-et vennél akkor hardveresen és szoftveresen is le van tudva minimum 2 évig a telefon, és ha tudsz valahogy külföldről rendelni, akkor 100 ezerből simán ki is jössz.

2013. febr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Melyik nexus-ra gondolsz,ű?

Az LG és a Google uj csúcskészülékére gondolsz nem?

Az nagyon bejön nekem és a telenornál smartarifa 2-vel 104 ezer forint.

De hogy rendeljek külföldről?

2013. febr. 10. 18:07
 8/8 Mr.Kütyü ***** válasza:
Sl. egyértelműen.
2013. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!