Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Sony xperia sl vagy xperia ion vagy xperia acro s vagy HTC One s?

Sony-k mellet szól hogy hogy inkább egy Sony-t vennék HTC helyett: Meg elegánsak. De a HTC-vel sincs semmi bajom. Meg ezeknek a SONY-nak mindegyiknek jobb kijelzője és kamerája van na meg persze super zenelejátszója.

A HTC mellett szól az hogy az is szép meg elegáns és jobb a hardvere.

Mindenképpen olyat szeretnék venni ami nem avul el 2 év alatt és jó a kamerája és nem árt a HD-s kijelzője van.

Ha nem HD-s akkor sincs anyira nagyon nagy baj.

Zene hallgatásra használnám játékra és internetezésre meg ilyenekre. Szoval nem tudom hogy melyiket válasszam mert ugyebár ezeknek a Sony-nak snapdragon s3 as procijuk van a htc -nek meg s4-s.

Mást telefont is ajánlattok ami ilyen kategória nagyjából.



2013. febr. 10. 17:26
 1/3 slangX19 válasza:
Én nem választanék HTC-t mert hamar tönkre megy. Am szerintem a samsung Galaxy-k is jók, De én az ion-t választanám.
2013. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A két éves ezerszer szarrá moddolt HTC Desire-öm köszöni szépen, jól van.


Kérdező, minek teszed fel kétszer ugyanazt a kérdést?

S4-es One S a hardver miatt, de ilyet csak függetlenül fogsz kapni, szolgáltatókhoz csak S3-as került.Ha mindenképp szolgáltatós kell, akkor nyilván a legerősebb Sony-t, amit megengedhetsz magadnak.

2013. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a Sony-t választanám!
2013. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!