Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia J és az Lg L3...

A Sony Xperia J és az Lg L3 okostelefonok nagyon tetszenek. A kettő közül viszont nem tudom melyiket válasszam. Szerintetek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
tisztában vagyok az árkülönbségekkel, az nem is lényeg... csak melyik lehetne tartósabb, melyik "tud többet" bocs a hülye megfogalmazásért...előre is köszi!!!
2013. febr. 8. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Xperia u is ilyen árban van és jobb!
2013. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Ha e kettő közül kell választani akkor Sony Xperia J

Sokkal többet tud.Jobb Android,jobb kamera,erősebb proci,több ram.

Nekem is J-m van és tökéletes.

2013. febr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) a J-nek elég nagy a memóriája, az nem baj, hogy nem bővíthetős?? kb meddig bírja a kiképzést? :D tudnál többet is mondani róla? amúgy milyen szolgáltatónál vagy?
2013. febr. 9. 07:45
 4/15 anonim válasza:

A memót lehet bővíteni 32GB-ig.

Alapból 4GB van benne abból 2-őt enged használni.A telefonnak 1GHz-es egymagos procija és 512MB RAM-ja van.

A telefon elég sokáig bírja töltő nélkül de én két naponta töltöm igazából sokkal többet bír(ha nem piszkálják).

Kamerája 5MP-es.Van neki elülső kamerája is pl.:videó chathez.Üvege Gorilla Glass(nem karolódik)de azért egy fólia nem árt.4.0.4-es Android van rajta.5 kezdőöldal van rajta.

Remélem eleget leírtam de ha lenne kérdeéed akkor még válaszolok.

(egyébként Telenoros vagyok)

2013. febr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Elég jól viszi az androidod.Néha egy icipici lagg tapasztalható.(nem zavaró)
2013. febr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
kösziszépen:)) ahh telenor okés én is :D akkor még annyi kérdésem van hogy a netezés az hogy van megoldva neked? :) és hogy áll a teló a wifivel? :)
2013. febr. 9. 16:15
 7/15 anonim válasza:
A telefonon van WiFi.Nagyon jól működik.Alapból van a telefonon You Tube és Google Chrome.
2013. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
előfizetéses vagy?? mennyit fizetsz havonta?? az internetezésért vagy bármiért kell pluszban fizetned? milyen csomagban vagy? :)
2013. febr. 10. 16:22
 9/15 anonim válasza:

Nem fizetek havonta semmit mert nem előfizetéssel vettem.

A WIFi ingyen van(mint álltalában).

2013. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget:)
2013. febr. 11. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!