Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért irják sokan, hogy az...

Miért irják sokan, hogy az alcatel rossz? Valóban nem jó?

Figyelt kérdés
csak olyanok irjanak, akiknek alcatelük, és tapasztalatuk van;) köszönöm!
2012. dec. 4. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre én is várnám a választ! :)
2012. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nekem egy OT-995 van és meg vagyok vele elégedve gyors akadás mentes netre tökéletes nagy kijelzője miatt vettem és nem bántam meg lassan egy fél éve megvan és még semmi baja nem volt. ugyhogy nem rosszak csak nem egy nagy márka de haveromnak van egy LG L7 ami 90e Ft értékben. vett és szaggat és nem szereti.. tehát jó választás én csak ajánlani tudom
2012. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nem igaz. az alcatel OT 995 egy tökéletes telefon azoknak akik szeretika nagyobbbfelületû cuccokat és az akadás mentes netet. én most is ilyenrõl írok nincsen panaszom semmi, akik kritizálják ezt azok nem ismerik az alcatelt... nem egy híres márka de nekem speciel ez a kedvencem :'D
2012. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

értem , köszönöm!

egyébként milyen minőségű képeket csinál?

2012. dec. 5. 10:05
 5/7 anonim válasza:
5 mpxl...
2012. dec. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
türhető képeket csinál de nem a legjobb de ne fénykéképezésre vedd a telefont
2012. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem is csak fényképezésre venném, csak majd szeretnék Instagramot és azért jó lenne ha normális képeket csinálna..
2012. dec. 5. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!