Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig lehet még Galaxy Ace-t...

Meddig lehet még Galaxy Ace-t kapni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ez a teló még akkor se fog kimenni a divatból, ha már 4 magos telókat kapni amennyibe kerül?


Xperia U pl. 2 maggal hasonló áron van mostanában...


2013. febr. 11. 17:21
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

"Tudtommal a legolcsóbb Samsung a Mini. "


Ja, mert más gyártó nem is létezik, csak a samsung...


És akkor a 2-3 éves telókat venni kell orrba-szájba. És persze árulni is, eközben a sokkal jobb telók eltűntek a fenébe. Főleg a 2011-es xperia-k...

2013. jún. 26. 18:50
 12/31 anonim ***** válasza:
Azt írtam hogy a legolcsóbb Samsung és nem azt, hogy a legolcsóbb okostelefon. Fent egy Samsung Miniről tesznek említést. Arra óhajtottam reagálni. Mellesleg te is Samsunggal jössz a kérdésedben. Miért? Más telefon nem létezik? Ha megnézed az eladási statisztikákat, rájössz hogy már évek óta a number one a Samsung. Ez nem véletlen.
2013. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
A piac nem válogat a korok között. Nézd már meg kérlek, hogy hány 14 éves futkos Minivel!
2013. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

[link]


Mellesleg a legolcsóbb világmárka is. S te a legolcsóbbat fogod megvenni a kölyködnek.

2013. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

"Mellesleg te is Samsunggal jössz a kérdésedben. Miért? Más telefon nem létezik? "


Létezik más telefon is, de azokat ennyi idő után már vagy nem lehet kapni, pedig jobbak, pl. xperia ray és a többi 2011-es xperia esetleg az ace-el egy időben kiadott motorola defy és még éjfélig sorolhatnám.


És létezik olyan telefon is, ami hardveresen hasonló, mint az ace, de azok nem 40-50k-ba kerülnek így 2013 közepén.


Ha nem tűnt volna fel a kérdés is főleg az árra irányult...

2013. jún. 26. 19:47
 16/31 anonim ***** válasza:
Jobb a marketingje, az üzletpolitikàja a Samsungnak. Ha nem tűnt volna fel eladásokban elsők. Árban megölte a konkurenciát. Ez az ok.
2013. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

feltűnt, de, hogy árban ölte meg?


motorola defy 2011 végén pl. olcsóbb volt messze jobb hardverrel stb.


2011-es xperia mini pl. év végén olcsóbb volt, mint az okádék galaxy y...


erre a t-mobile kibaxta a kínálatból az y-t viszont ma is kapni...


érdekes azért, hogy valamiért nem akarják az istennek se kifutó cuccok közé tenni...

2013. jún. 26. 21:08
 18/31 anonim ***** válasza:

Ha már így belemerültünk a témába. Meglep, hogy ennyire tisztában vagy az akkori árakkal. Most biztos hogy árban jobb. Utána kerestem a két telefonnak s pontozással győzött a popularity, azaz a népszerűség.


Samsung Galaxy Mini S5570 - Full phone specifications - [link]

Motorola DEFY+ - Full phone specifications - [link]

2013. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Népszerűség az biztosan győz pontozással.


Galaxy név alapján a fost is megveszik. Ja és nem a defy+ ról van szó, hanem a sima defy-ról...

2013. júl. 4. 19:31
 20/31 A kérdező kommentje:

"Mellesleg a legolcsóbb világmárka is. S te a legolcsóbbat fogod megvenni a kölyködnek."


Hát a mini az nem volt a legolcsóbb és én bátorkodtam egy xperia mini-t venni a "kölykömnek" annó...


Olcsóbb volt akkor, mint a mini vagy a galaxy y...

Pont a t-mobile webshopból, ahogy linkelted.

2013. júl. 4. 19:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!