Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig lehet még Galaxy Ace-t...

Meddig lehet még Galaxy Ace-t kapni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ez a teló még akkor se fog kimenni a divatból, ha már 4 magos telókat kapni amennyibe kerül?


Xperia U pl. 2 maggal hasonló áron van mostanában...


2013. febr. 11. 17:21
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Ja és a t-mobile 2012 elején gyorsan megszüntette a samsung konkurenciáját.

Kibaxta a kínálatból a 2 2011-es mini-t + a live with walkman-t is.

Vajon miért kellett a megjelenésük után alig fél évvel a 3 sokkal jobb telótól megszabadulniuk?

2013. júl. 4. 19:37
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
Passz. Talán mert te is azt árulnád, ami legjobban fogy.
2013. júl. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Jól fogyott annó az xperia mini, jobban mint pl. a hasonló árú galaxy y vagy a galaxy mini...


Tudom, mivel ott dolgoztam akkor a t-mobilba. Erre kibaxták a kínálatból... Na nem a galaxykat, azokat kapni még ma is...

2013. júl. 5. 17:48
 24/31 A kérdező kommentje:

Ja most néztem a privát üzeneted...


Ha le vagy tiltva az a te gondod.

Nem kellet volna új felhasználót regelned, hogy azt hidd, hogy igazad lesz ha többen vagytok...


Én eddig egy 41%-os fickóval dumáltam, most pedig jött egy arány nélküli egyén...

2013. júl. 5. 18:42
 25/31 A kérdező kommentje:
Ide írj, ne privátba...
2013. júl. 5. 19:11
 26/31 A kérdező kommentje:

Ja, még annyit, hogy ilyennekel van tele a tök.m, mint te.

Elfogynak az érvek? Nem gond regelünk egy másik felhasználót, mert a galaxy az istent senki se merje már kritizálni.

amúgy nem jelentem a moderátornak...

A rendszer anélkül is kiszűri az ilyen k.cs.g.ket, mint te is...

2013. júl. 5. 19:19
 27/31 anonim ***** válasza:
Neked meg mi bajod van? Beszéltem így én veled? A Galaxy széria köztudottan a mai legjobb android. Ezzel a hangnemmel nem én vagyok a köcsög.
2013. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Mellesleg épp bátorkodtam volna megjegyezni, hogy milyen értelmesen elvitázunk. Erre tessék! :(
2013. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

El is ment a kedvem vitatkozni.

Lezártnak tekintem. http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2013. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

olvastad a kérdést?


itt főleg az ace-ről és a hasonló galaxy-król van szó, nem a teljes galaxy szériáról...

2013. júl. 8. 07:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!