Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történhetett az Alcatel ot...

Mi történhetett az Alcatel ot 990es készülékemmel?

Figyelt kérdés

Fiatal kb 1 éves teló, gyári helyről frissitettem.Amit a telefon megadott mint frissitési lehetőség. Nincs rootolva sem. Igaz sok program van rajta,de annyira nem hogy ezért ne müködjön.A probléma a következő lenne:

Mivel a lányom ha megszerzi a telót sity suty feloldja a lezárt billentyűzetet ezért bállitottam rajta "számzárat",amit csak mi tudunk.(3éves lesz,de úgy kezeli a telót hogy csak na...)Egyik nap amikor fel akartam oldani a billentyűzetet akkor többször irta be a számokat s igy nem tudtam feloldani a képernyőt.(többször volt ilyen de egy ki bekapcsolás mindig segitett..) Ezért kikapcsoltam,aksit kivettem és visszaraktam. Próbáltam ezután bekapcsolni de nem kapcsolódik be.Bejön a Telenor logó de semmi egyéb. Mi lehet a gond?

Egyébként páromnak is ugyanilyen telefonja van, ő is ugyanakkor(pár óra eltéréssel frissitett) s neki valahogy teljesen máshogy jelennek meg a dolgok. Pl a wifi jele neki zöld, csepegő töltés animáció is megjelenik, az aksi töltés jelző állapota is zöld nekem fehér...

Elvileg a teló fel van töltve. Mi lehet a baj szerintetek? (27 N vagyok,próbálom magam kiismerni a rendszeren...)


2013. febr. 13. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha jól értelmezem ezzel minden adatom elveszik? Mármint ami a telón van? Memóriakártya tartalmával mi lesz? Kivegyem elöttte?
2013. febr. 13. 11:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell de utánna azt is formázd és lesz egy szűz telód.
2013. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor ziher ist ziher felrakom töltőre és du megpróbálom megoldani ezt.De ha nem müködik ezután sem? Mondjuk nem fontos a full szűz teló,mert vannak rajta fotók meg appok..
2013. febr. 13. 11:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom pont az zavart be,hogy voltak rajta appok. Rendszerfrissitésnél ajánlatos a kártya vagy tárhely formátása is. Ha meg vannak rajta képek akkor azokat másold ki addig pcre.
2013. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pc-vel sincs kapocsolata.. Egyébként valami "humánus" megoldás létezhet?
2013. febr. 13. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!