Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Domino Go! Net M 100MB-os...

Domino Go! Net M 100MB-os mobilinternet megéri a havi 1000 ft-ot? és kb. meddig tart? ( közepesen intenzív használatnál)

Figyelt kérdés

#Domino Go!Net M
2013. febr. 13. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100 mega 0 perc alatt eltud fogyni.
2013. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg. Én a 30 MB-os, 600 Ft-osat használom. Nekem az 2-4 munkanapig bírja és utána átvált csigába, ami még mindig elég arra amire használom: e-mail írás, gtalkolás.

Igazából 400 Ft-ot nem adok azért, hogy 6-10 nappal tovább legyen az, hogy az elküldött üzenet 10 másodperc alatt megy ki, és nem fél perc.

2013. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
megszüntették a GoNet S-t! :@@@@@@
2013. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó tudni, akkor véletlenül sem szüntetem meg :)
2013. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne is, én pont felmondtam amikor nem volt pénz a telómon hogy majd tudjam a fordulópontot hogy mikor van, nagyot koppantam amikor látom hogy megszűnt. itt üzenem: kapják be a fa.omat
2013. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénz a kártyán, akkor csak szüneteltetik nem? Következő feltöltéskor indul a szolgáltatás, vagy megszűnt csomagnál nem így megy?
2013. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de így, csak én akkor még le is mondtam, én hülye ökör barom fa.sz.. :(
2013. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!