Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 3G- meddig tart egy...

IPhone 3G- meddig tart egy szoftver frissités?

Figyelt kérdés

Az iTunes kiirta h uj szoftver áll rendelkezésre. Rákattintottam a frissités gombra.


Jelenleg a teló rá van szurva a gépre, alma logó és egy csik látható rajta. A csik még negyedig se jutott azóta áll. Az iTunes tetején "Az iPhone szoftver frissitése..." felirat látható, alatta csik kb félig jutott de azóta áll.

Ez kb 20perce igy megy. Most már kezdek aggodni!



2013. febr. 13. 19:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
régi, lassú telefon, amúgy nem tudom melyik szoftver, de ha mondjuk főverziós, akkor azok általában nagyobbak is, 2-300 megások talán, nem tudom pontosan.
2013. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi hogy irtál!


De akkor nem kell aggodnom amiatt, hogy már lassam félorája áll a folyamatcsik?

2013. febr. 13. 19:35
 3/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem, bár ha áll, akkor lehet, de igazából nem nagyon tudsz mit csinálni, ha még eltelik negyed óra mozdulás nélkül, akkor lehet baj van.
2013. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Oké akkor várok még, bár már nagyba megy a k@rvaanyázás :)


ha lehet még maradj 15 percet online, irok hogy mi történik. Köszi :)

2013. febr. 13. 19:48
 5/17 A kérdező kommentje:

letelt az idö, de sajnos nincs változás :(

mit tegyek?

2013. febr. 13. 20:21
 6/17 anonim ***** válasza:
húúha régen csináltam már ilyet :D szerintem szedd le usb-ről, ha nem történik semmi, akkor be is fagyott a teló. akkor simán nyomd a bekapcsológombot, ameddig ki nem kapcsol, ha ezután rádugod gépre a telót, és bekapcsol, akkor simán restore-al meg lehet próbálkozni újra. ha nem reagál, akkor előbb a bekapcsológombot és a home gombot nyomvatartva DFU módba kell rakni a telót, és ezután rádugni usb-re, és így már elvileg fel kéne ismernie az iTunes-nak, és szintén restore.
2013. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
esetleg az is okozhatta a gondokat, hogy előtte jailbreak-elve volt, és arra frissítettél rá, bár akkor a töltőcsík nem jelenne meg, csak a logó.
2013. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Jailbreak volt!


Elnézést a kérdésért, kezdö iPhone-os vagyok: mi az a restore?

2013. febr. 13. 20:38
 9/17 anonim ***** válasza:
hát ugye iTunes-on két lehetőség van, a frissítés, és újabban magyarosítva a visszaállítás, vagyis akkor teljesen gyári állapotban újratelepíti az egész telefont. Frissítésnél pedig megmaradnak az adataid, és mivel a Jailbreak módosít, töröl bizonyos gyári fájlokat, frissítésnél ezeket nem pótolja, így nem tud újra elindulni, ez lehet a baj, amin csak a visszaállítás segít.
2013. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Már rájöttem, helyre állitás :)
2013. febr. 13. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!