Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe esett a telefonom :/...

Vízbe esett a telefonom :/ van esély, hogy működjön?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja kaptam meg az új telefonom (telenor one touch s). Egy barátom fontos ügyben akart hívni, én pedig épp fürödni készültem, ezért magammal vittem a telefonom. Kitettem a kád szélére a bekapcsolt (lezárt) telefont, és egyszer csak azt vettem észre, hogy belezuhant a vízbe. Gyorsan kiszedtem (pár mp), de őszintén fogalmam sem volt, hogy mit csináljak vele. Letöröltem, majd megnéztem működik-e és semmi baja nem volt kb. 2percik amikor is kikapcsolt. Bekapcsoltam, hamar észre lehetett venni, hogy nem az igazi így kikapcsoltam. Az aksi elég sokáig (úgy 10, max 15 percig) volt a telfonban. Most kiszedtem belőle mindent (memó kártyát, sim kártyát, aksit), alaposan kitisztítottam, azóta szárad, de még nem próbáltam bekapcsolni... szerintetek van esélye, hogy újra működjön? Vagy egyáltalán mit csináljak vele?
2013. febr. 13. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Onnét kezdve kuka, hogy bekapcsoltad, és a vízbeesés után nem kapcsoltad ki minél hamarabb.
2013. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már ott kritikusan rontottad az esélyeid hogy megpróbáltad bekapcsolni......most maradt kb 0,000001% esélyed
2013. febr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ilyenkor nem szabad a telefonokat kapcsolgatni. amint víz éri ki kell kapni az aksit és kitenni száradni. mivel megpróbáltad bekapcsolni...hát nem tudom...szerintem necces.
2013. febr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van dísznek még jó lesz.
2013. febr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké :// azért elvisszük szervízbe, ha (esélye sincs akkor is). Na mind1, most már legalább tudom mit kell csinálni ha a kövi telefonom vízbe esik :/ de ezek után víz közelébe se szándékozom vinni :P
2013. febr. 14. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!