Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia U nak mennyire karcolód...

Xperia U nak mennyire karcolódik a kijelzője?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem gorilla glass, de le szeretném venni a kijelzővédő fóliát mivel az is karcos..

2013. febr. 15. 22:15
 1/5 anonim válasza:
Nálam eléggé, pedig nem tartok mellette semmit a zsebemben, maximum puha zsebkendőt.
2013. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vagyis pontosítom, 2 nap alatt 3 kis karc, a többi pedig a hátlapon. Fogalmam sincs, hogy, mikor asztalt sem látott.
2013. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi tart vissza hogy a karcos fólia helyett vegyél pár százasért egy másikat? Hamarabb megvan a felhelyezés mint ahogy leírtad a kérdést.
2013. febr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon, mindenképp tegyél vagy tetess rá másikat.
2013. febr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, nekem november óta van meg és még egy darab karc sincs se kijelzőn, se hátlapon, igaz én folyton tokban tartom
2013. febr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!