Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tabletet ajánlanátok?

Milyen tabletet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Egy olcsó tabletet szeretnék, 20-25 ezer körül gondolkodom.. mindegy hogy használt vagy új. Leginkább netezésre (wifi), fb chat, youtube-ra, videónézésre használnám. 9-10 colos körül lenne a legjobb. Mit tudtok ajánlani?
2013. febr. 15. 23:14
 1/2 anonim válasza:
Hát ebben az árkategóriában 9-10 colosat nem nagyon fogsz találni új állapotban. Használtan már lehet, de egy használt tabletet véleményem szerint nem éri meg megvenni, merthát mégiscsak használt és nem lehet tudni hogy mikor megy tönkre, akár karcos is lehet, szóval én nem ajánlok használt tabletet. Egy 7-8 colos tablet ugyan úgy jó lenne netezésre, de az összeg amit rászántál, még ehhez is kevés. ebben az árkategóriában nagyon ratyi tabokat találsz szóval így nem nagyon éri meg.
2013. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Használtban gondolkodtam inkább, de már arról is lemondtam. Inkább vettem helyette egy android mini pc-t. És nem bántam meg.
2013. aug. 27. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!